Burcu ve Ailesi (Hikayelerle Davranış Eğitim Seti - 5 Kitap Takım)

·
Okunma
·
Beğeni
·
49
Gösterim
Adı:
Burcu ve Ailesi
Alt başlık:
Hikayelerle Davranış Eğitim Seti - 5 Kitap Takım
Baskı tarihi:
Aralık 2016
Sayfa sayısı:
160
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786051146744
Kitabın türü:
Çeviri:
Neşe İnan
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Timaş Çocuk
"Burcu serisiyle çocuklar, günlük yaşamlarında sıkça karşılaştıkları sorunları aşarak doğru davranışlara yönelebilme adına çok özel deneyimler ve maceralar yaşayacaklar.
Burcu'nun hikâyelerini keyif alarak dinlerken/okurken yaşamlarını kıymetli becerilerle donatacak büyüme yolculuklarında daha güçlü ilerleyecekler.
Burcu'nun renkli ve heyecanlı maceralarını okul öncesi dönem çocukları keyifle dinleyebilir ve ilköğretime yeni başlayan öğrenciler zevkle okuyabilir.
Burcu dizisini, çocuklarını geleceğe daha güçlü ve sağlam karakterli hazırlamak için yürekten emek veren tüm ebeveynlere ve eğitimcilere öneriyorum."

Kudret Eren Yavuz / Uzm. Psikolojik Danışman

Burcu dizisi okul öncesi çocukların karşılaşabileceği genel problemler üzerine kurgulandı. Bu kurguyla çocuğa ve ebeveyne yol göstermek hedefleniyor.
Hikâye kahramanımız Burcu, çocuklara olumlu bir özdeşim modeli olarak sunuluyor; yaşadığı maceralar ile problemlere doğru çözümler bulmaları konusunda çocukları yüreklendiriyor. Didaktik öğretilere ayak direyen çocuklar için kahramanlarımızın sunduğu çözümler eğlenceli ve kalıcı olacak.
Burcu ve Ailesi'ni okuyanlar