Cazibenin Efendisi Brotherhood/MacAllister Serisi 2

7,3/10  (3 Oy) · 
10 okunma  · 
1 beğeni  · 
671 gösterim
Yakışıklılığı ve çekiciliğiyle nam salan İskoçyalı savaşçı Braden MacAllister, düşmanlarını tek bir darbeyle yenebilen, kadınları ise tek bir öpücükle eritebilen bir adamdır.
Ancak konu Maggie olunca işler biraz değişmektedir.
Maggie, kızıl-kahverengi saçlara ve doğal güzelliğe sahip bir kadındır. Fakat şimdiye kadar hiçbir erkeği etkileyememiş, hatta çeşitli alaylara maruz kalmıştır. Genç kadının kalbinde çocukluğundan beri Braden MacAllister vardır. Braden MacAllister... Kalbini hiçbir kadına açmayan, kadınlarla sadece eğlenen adam... Maggie bunu bildiği için genç ve yakışıklı adama karşı koymayı, onu zihninden uzaklaştırmayı başarabilmiştir. Ta ki Braden onu öpene kadar...
Maggie, iki kabile arasındaki savaşı durdurmak için bir plan uygulamış, ama işler daha da karışmıştır. Bu durumu toparlamak için Maggie ve Braden birlikte tehlikeli bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculukta Maggie için Braden'ı kendinden uzaklaştırmak, onun o dayanılmaz öpücüğüne karşı koymak giderek zorlaşacak, işler kontrolünden çıkacaktır.
Belki de genç kadının kaderinde Braden MacAllister'ın
karısı olmak vardır...
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2015
 • Sayfa Sayısı:
  344
 • ISBN:
  9786051730639
 • Orijinal Adı:
  Claiming the Highlander
 • Çeviri:
  Nil Bosna
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Maggie 
28 Nis 2017 · Kitabı okudu · 93 günde · 8/10 puan

İlk kitapla arasında 3.5 senelik bir fark olduğu için acaba ilk kitabı yeniden okusam mı sorusunu baya sormuştum kendime ama okumadım. İyi ki de okumamışım çünkü kitapta, önceki kitapla bağlantılı hiçbir şey yoktu.

Branden'in klasik tarihi aşk erkeğinden farklı bir yapıda olması okumayı daha zevkli kılıyor.

Maggie isimli kızlar bir başka tatlı oluyor, bunu anladım ben. Kitaptaki Maggie'yi çok sevdim ben çok narin ama lafı yeri geldi mi gediğine oturtan biri. Sevmemdeki bir sebep de Vikitap'taki kullanıcı adım olması. Onu da en meşhur Maggie'den almıştım: Simpsons ailesinin şeker üyesi, her bölüm beni kendine daha bağlayan, canımın için Maggie Simpson.*-*

Kitap diğer tarihi aşk romanlarına oranla daha çerezlik bir kitap. Okunması gayet rahattı.

Sırada sürgün kardeş Sin var ama o da bir 3.5 yıl sonra çıkar, ben de bu kitabı çoktan unuturum.

http://belleninkutuphanesi.blogspot.com.tr/...endisi-yorum_26.html