Cebinde Mucize Yarat!

Özlem Denizmen

Cebinde Mucize Yarat! Gönderileri

Cebinde Mucize Yarat! kitaplarını, Cebinde Mucize Yarat! sözleri ve alıntılarını, Cebinde Mucize Yarat! yazarlarını, Cebinde Mucize Yarat! yorumları ve incelemelerini 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
"Değeri artacak şeyler için borçlanın. (Ev, eğitim, iyi proje...)"
Koton konsey 2010 araştırmasına göre, kıyafet alışverişini en çok sevenler Türkler ve İtalyanlar. Türk tüketicilerin yarıdan fazlası, ayda en az bir kez kıyafet alıyor. Türk kadınların ℅84ü ise ayda en az iki kez alışveriş yapıyor
Reklam
2010 yılında New York üniversitesinde yapılan araştırmaya göre beş yıl boyunca hiç tatil yapmamış birinin kalp krizi geçirme riski, en az bir hafta tatil yapan kişiye göre yüzde 30 daha fazla
394 syf.
·
Puan vermedi
·
4 günde okudu
Genel ekonomi
Genel anlamda birikim yapmak, bütçenizi yönetmek, yatırım yapmak vb. ekonomik hayatınızla ilgili kendini yönetmeyi öğrenmek ve ekonomik özgürlüğün anlamını öğrenmek için tavsiye edebileceğim bir yapıt.
Cebinde Mucize Yarat!
Cebinde Mucize Yarat!Özlem Denizmen · Destek Yayınları · 2017147 okunma
394 syf.
7/10 puan verdi
Şuana kadar okuduğum bütçe, finans ve yatırım kitaplarının bir tekrarı oldu benim için. Diğer kitaplardaki taktikleri, mantığı Türk birinin yazması sayesinde okuyanın daha iyi anlayacağını düşünüyorum. Şöyleki kendimi yatırım konusunda yetiştirmek istediğimde; karşıma çıkan bunları okumalısınız kitaplarının yerine bu kitapla hızlı bir başlangıç yapılabilinir. Çünkü diğer kitaplarda, yazarlar kendi banka sistemlerini, kendi ülkeleirndeki sigorta işleyişini veya terimleri kullanmış oluyorlar. Başka bir neden de sırf kültürümüzün ve diğer kültürlerin 'paraya' bakış açılarından dolayı bile farklı anlayışlar gelişebiliyor. Kısacası kolay,anlaşılır bir kitap. Bütçenizi nasıl kullanmanız gerektiğini örneklerle açıklıyor. Kendi kültürümüzden insanların bakış açılarıyla anlatması kitabı okunur kılıyor. Ayrıca yabancı kitaplardaki $ örnekleri yerine ₺ örneği olması bile bazı insanlar için daha kolay anlaşılmasını sağlayacağını düşünüyorum. Çünkü hala $ ın veya diğer para birimleirnin yükseldiğini sanan insanlar var. Tl değer kaybediyor kelimesini anlamak istemiyorlar :D Yatırım ve bütçe düzenleme konusunda herkesin bilinçlenmesi gerektiğini düşündüğüm için kişisel gelişim yönünde bu tarz kitapların okunması taraftarıyım. İyi okumalar dilerim.
Cebinde Mucize Yarat!
Cebinde Mucize Yarat!Özlem Denizmen · Destek Yayınları · 2017147 okunma
Kaplumbağa gibi birikim yapın: Bilgisayar alacaksınız, master yapacaksınız, yurtdışına gideceksiniz, fiyakalı bir araba alacaksınız... Şunu unutmayın: Küçük, düzenli birikim erken başlarsa, büyük birikimleri solluyor. Aynı kaplumbağa ve tavşan masalındaki gibi, kaplumbağa azmi ve disipliniyle küçük adımlarla kazanıyor.
Reklam
210 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.