Ceza Hukuku Genel Hükümler

5,3/10  (3 Oy) · 
9 okunma  · 
0 beğeni  · 
1.018 gösterim
Kitabın sene ortasında gerçekleştirdiğimiz bu baskısı nedeniyle memnuniyetimi ifade etmek isterim. Kitaba ilgi gösteren öğrencilerimize ve hukukçulara teşekkürü bir borç biliyorum. Ayrıca, kitabı öğrencilerine tavsiye ederek Türkiye'nin çok farklı şehirlerindeki hukuk fakültelerindeki öğrencilere ulaşmasını sağlayan değerli ceza hukukçusu meslektaşlarımıza da şükranlarımı arz etmek isterim.

Kitabın her baskısında daha da geliştirilmesine gayret ediyorum. Bu nedenle, öneri ve eleştirilere ihtiyaç bulunmaktadır. Bu yöndeki her türlü katkıya şimdiden teşekkür ediyorum. Bana hhakeri@medeniyet. edu. tr elektronik posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Kitabın, öğrencilere ve ceza hukukuna ilgi duyanlara faydalı olmasını temenni ediyor; katkılarından ötürü Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Anabilim Dalı Öğretim Üyesi, Yrd. Doç. Dr. Murat Aksan ve Dr. Murat Aydın'a ve Nevşehir Cumhuriyet Savcısı Erdal Yerdelen ile Adalet Yayınevi çalışanları başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  560
 • ISBN:
  9786055263843
 • Yayınevi:
  Seçkin Yayınları
 • Kitabın Türü: