·
Okunma
·
Beğeni
·
1.587
Gösterim
Adı:
Cocky Bastard
Baskı tarihi:
Ağustos 2015
Sayfa sayısı:
327
Format:
Karton kapak
ISBN:
9781951045227
Kitabın türü:
Dil:
İngilizce
Ülke:
United States of America
Yayınevi:
Everafter Romance
Baskılar:
Ukala Piç
Cocky Bastard
280 syf.
·2 günde·Beğendi·7/10
Yazarların daha önce Narsist kitabını okumuştum.Bundan daha çok sevdiğimi söylemekle birlikte bunun da son derece aşk ,tutku ve kahkaha dolu olduğunu belirtmem lazım.Bir günde bitirebileceğiniz harika bir çerez kitaptı. Bu tür çerez kitaplar kafamı toplamamda bana çok yardımcı oluyor.Psikolojik olarak kendimi çok da iyi hissetmediğim bir dönemde okudum bu bebeği.Şu an o yüzden bomba gibiyim
.
.
Kitap,yolculuk esnasında tesadüfen bir benzinlikte karşılaşan Aubrey ve Chance’in hikayesini anlatıyor.Yeni hayatına başlamak için Amerika’nın bir ucundan diğerine taşınan Aubrey ile adeta bilinmeze yolculuk eden Chance ilk görüşte birbirlerinden etkilenirler ve bazı aksilikler sonucu ,yola birlikte devam etmek zorunda kalırlar.İkisi de tam bir ateş parçası olan ikili sadece anı yaşayıp aralarındaki cinsel çekimi görmezden gelmeyi seçerler.Peki ya mutlaka sona erecek bu yolculukta birbirlerine aşık olurlarsa ve Chance , Aubrey’i bırakmak zorundaysa ne olur ?
.
.
Kitap iki bölümden oluşuyor.İlk yarısı Aubrey diğer yarısı Chance ‘in ağzından anlatılıyor.İlk kısımda bol bol kahkaha atıp ikinci kısımda duygusal açıdan perperişan olabilirsiniz.Bu kadar seksi adamların olduğu kitapların cinsel içerikli olması da kaçınılmaz.Bir günde bitirebileceğiniz kadar da akıcı.İlk başta da dediğim gibi bu tarz kitaplar kadar bozuk psikolojinizi düzeltecek daha keyifli bir şey bulamazsınız. Ama ben yine de Narsist’i daha önce okumanızı öneririm
280 syf.
·8/10
Yine çok eğlenceli, bol kahkahalı, kalp çarpıntılı bir kitap olmuş. Ben bu ikilinin kitaplarını okurken inanılmaz eğleniyorum. Hikayeyi var olan başka bir hikayeye benzeterek başlamış olsam da beni yanılttı. Ortaya harika bir kurgu çıkmış. Kesinlikle tavsiye ederim.

Aubrey yeni hayatına başlamak için yolculuk yaparken ücra bir benzinlikte Chance ile tanışır. Chance bir benzinlikten çok bir dergi kapağına yakışacak derecede seksi bir adamdır. Aynı zamanda içten, komik ve hafiften ukala tavırları başta Aubrey'i sinirlendirse de yaptıkları anlaşma neticesinde birlikte yolculuk yapmaya karar verirler. Aubrey bu yolculuk esnasında hayatının en muhteşem günlerini yaşar ve Chance ile birbirlerine aşık olmaları da uzun sürmez. Fakat genç kadın ateşli geçen gecenin ardından uyandığında terk edilmiştir. Aradan yıllar geçerken tekrar bir araya gelmeleri aşk için gereklidir. Şimdi Chance kendini Aubrey'e açıklamalı, affedilmeyi dilemelidir.

"Kurabiyemi ister misin? Ben yemeyeceğim."
"Tabii. Seni seve seve yerim."
"Az önce ne dedin?"
"Seninkini seve seve yerim dedim."

Kitap İsmi : Ukala Piç
Yazar : Penelope Ward - Vi Keeland
Yayınevi : Yabancı
Tür : Erotik
. 5 / 4.5 Puan
280 syf.
·8/10
“Narsist” kitabına göre daha sürükleyici, okuması keyifli ve sıcak bir kitap olduğu söylenebilir. Kitabı elinizden bırakma konusunda zorlanabilirsiniz.
280 syf.
·2 günde·Beğendi·9/10
Eğlenerek okuduğum bir kitaptı. Çoğu yerde güldüm, kitap iki bölümden oluşuyordu. Aubrey tarafından anlatılan bölümde duygudan daha çok işi dalgaya vurma vardı ; ikinci kısımda Chance tarafından anlatılan bölümde ise duygusallık ön plandaydı. En çok ikinci kısmı sevdim.
Spoiler olabilir dikkat!!!

Aubrey yerleşik düzenini bozup ülkeyi boydan boya arabasıyla gezerken Chance adında seksi, ukala bir Avustralyalı ile karşılaşır.
Ve o sırada yaşanan talihsiz olaylar sonucu birlikte yolculuk etmeye başlarlar.
Aubrey, sıradan bir yolculuk olmasını planlarken hayatlarının yolculuğunu yapacaklarını ikisi de bilmiyordu.
Chance, her ne kadar hissettiklerini geri planda tutmak istese de işler istediği gibi gitmiyor ve hissettiği tutku galip geliyor.

Ve tabi birde hesapta olmayan korktukça bayılan bir keçimiz var ki kitabı fazlasıyla renklendirmişti.
Fazla anlatıp spoiler vermeyeyim.
280 syf.
·2 günde·8/10
Yine bir süredir kitaplığımda okunmayı bekleyen bir kitap yorumuyla geldim! Sabah başladığım kitap bir gün bile geçmeden bitti çünkü çok güzeldi
Aubrey, arabasına doldurduğu tüm eşyaları ile yepyeni bir işe başlamak için uzun bir yola çıkar. Bir mola yerinde aşırı derecede yakışıklı, seksi ve Avustralya aksanlı Chance ile tanışır ve ikili kendilerini aynı arabada bir yolculukta bulur. Bu andan sonra kısa da olsa harika zaman geçirirler. Hatta korktuğunda bayılan kör bir keçiyi sahiplenirler İkilinin birbirinden etkilendiği kesindir ama Chance, açıklamadığı bir sebepten dolayı kendini tutar ve Aubrey buna çok üzülür. Aralarına giren bazı olaylar ve kişiler sonrası ikilimiz acaba birbirlerine giden yolu tekrar bulabilecek midir?
Kitabın ilk kısmı Aubrey, ikinci kısmı Chance’in bakış açısından yazılmıştı ve ben tabiki ikinci bölüme bayıldım! Chance’ın sevdiği kadını geri almak için yaptıkları ne kadar güzeldi öyle Gururunu hiçe sayıp, aşkının peşinden koştu, yaptığı hatayı bin kere telafi etti bence! Aubrey’in ise bu kadar inat etmesine gıcık olmadım desem yalan olur! Kitabı okuyanlar bilir böyle bir adama bu kadar naz yapılmaz, yapılamaz Evcil keçileri de hikayeye çok tatlı bir yön vermişti, ona da bayıldım! Keşke daha önce okusaymışım dediğim bir kitap oldu! Elinizde varsa tavsiye ederim
I wanted to tell someone. I hadn’t told anyone. Not one single person knew about what happened to me.

Birine söylemek istedim. Kimseye söylemedim. Bana ne olduğunu tek bir kişi bile bilmiyordu.
Chance beni kaldırımın ortasında durdurdu. Suratımın dibinde konuştuğu için nefesindeki alkol kokusu burun deliklerime doldu. “Evlen benimle prenses.”
“Ne?”
“Gayri meşru bir keçimiz, sahte bir çocuğumuz var.” Kahkaha attı. “Seni dürüst bir kadın yapmamız için sahte bir düğün töreni de yapmamız uygun olur.”
“Delisin sen!”
Vi Keeland
Sayfa 94 - Yabancı Yayınları
Bedenini arabamın altından çıkardı. “Dikkatli ol küçük kız. O oyuncak değil.”
Motordan inip parmaklarımı heybenin üzerine işlenmiş harflerde gezdirdim. “C.B.’nin açılımı ne ki?”
“Baş harflerim.”
“İyi de…Ukala Piç’in kısaltması böyle yazılmaz ki?”
“İşte bak… Sana adımı söylerdim ama çok akıllı olduğun için sanırım tahmin etmene izin vereceğim.”
“Her neyse Ukala.”
Vi Keeland
Sayfa 18 - Yabancı Yayınları
Esmeralda Snowflake'e iki bez takmayı bile başarmıştı, bantla üstünden yerine sabitliyordu. Chane beni fark etmemişti ve keçinin zıplayıp onun yüzünü yalamasını izledim.
"Tamam ahbap. Sakin ol. İyi bir veletsin bunu biliyor musun? İyi dostsun."
"Ona karşı çok tatlısın."
Chane aniden başını bana doğru çevirdi, orada durduğumu görünce şaşırdı. "Hergele bana ısınıyor."
"O hissi bilirim."
Çünkü ben de sana ısınıyorum.

Kitabın basım bilgileri

Adı:
Cocky Bastard
Baskı tarihi:
Ağustos 2015
Sayfa sayısı:
327
Format:
Karton kapak
ISBN:
9781951045227
Kitabın türü:
Dil:
İngilizce
Ülke:
United States of America
Yayınevi:
Everafter Romance
Baskılar:
Ukala Piç
Cocky Bastard

Kitabı okuyanlar 94 okur

  • E

Kitap istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%0
9
%0
8
%0
7
%2.5 (1)
6
%0
5
%0
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0