Çocuklarımıza Peygamberimizi Nasıl Anlatalım?

7,0/10  (1 Oy) · 
8 okunma  · 
0 beğeni  · 
591 gösterim
O’nun hakkında onlarca kitap okumuşuzdur şimdiye kadar. Adını onlarca kez ibadetlerimizde ve dualarımızda zikretmişizdir gün içerisinde. Yaptıklarını ve söylediklerini uygulayabilmek için sarf ettiğimiz çaba ise hiç gözümüze görünmez. Her şey ama her şey insanların en güzeline, en iyisine biraz daha yaklaşabilmek, gül kokusunu biraz daha hissedebilmek için…

Peki ama biz bu kadar Peygamber sevgisi ile doluyken ve O’nun yolunda ilerlemek için gayret ederken çocuklarımızı nasıl dahil edeceğiz bu kutsal havaya?

O’nun huzur veren gül kokusunu nasıl sindireceğiz evimizin odalarına?

“Biliyor musun yavrum, Peygamberimiz seni çok seviyor” deyince çocuğumuzun tarif edilemez bir mutluluk yaşamasını, bunun ne demek olduğunu anlamasını nasıl sağlayacağız?

Eğitimciler ve ebeveynler bütün bu soruların cevabını ve daha fazlasını siyer ödüllü yazar Salih Suruç’un sımsıcak anlatımı ve Kudret Eren Yavuz’un pedagojik danışmanlığı ile kaleme alınan “Çocuklarımıza Peygamberimizi Nasıl Anlatalım” da bulabilirler.

Var mısınız, Peygamberimizi geleceğe taşıyan zincirin kuvvetli bir halkası olup gül kokulu çocuklar yetiştirmeye?
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  304
 • ISBN:
  6050801170
 • Yayınevi:
  Timaş Yayınları
 • Kitabın Türü:
Cetmir 
21 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 113 günde · 7/10 puan

Çocuklarımıza peygamber efendimizi nasıl anlatabiliriz sorusunun yanıtları çok güzel anlatılmış bu kitapta. Bunun yanında verdiği değerli bilgiler ile güzel bir siyer kitabı değeri taşıyor.