Kitap
Cumaya Kadar Sözüm Söz

Cumaya Kadar Sözüm Söz

Yedi Gün, Yedi Düğün Serisi #3

OKUYACAKLARIMA EKLE
7.6
49 Kişi
121
Okunma
34
Beğeni
1.964
Gösterim
432 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 12 sa. 14 dk.
Adı
Cumaya Kadar Sözüm Söz (Yedi Gün, Yedi Düğün Serisi #3)
Basım
Türkçe · Türkiye · Novella Yayınları · Ocak 2016 · Karton kapak · 9786053489009
Orijinal adı
Fiancé by Friday
Gwen Harrison Samantha'nın çöpçatanlık şirketini devralan güzel İngiliz leydisi Gwen Harrison, işini yürütmek için Amerika'ya yerleşir. Ancak şirketin patronu olması kendi aşk hayatı ve evliliği için hayaller kurmasına engel değildir. Bu hayallerini süsleyen özel koruma Neil MacBain ona istediklerini verebilecek midir, yoksa beklediğinden daha fazlasına mı mal olacaktır? Neil MacBain Emekli deniz piyadesi Neil MacBain'in huzursuz ruhu ve savaşın etkisiyle sertleşmiş vücudu saray kızı Gwen'in büyük tesiri altındadır. Ama müşterisi olduğu için onu yasak bölge olarak görmektedir. Ta ki geçmişinden bir tehdit geri dönene ve Gwen çapraz ateşte kalana dek. Şimdi Neil ve Gwen, birbirileri için kariyerlerini, hayatlarını ve kalplerini feda etmeye hazırdırlar. Çünkü bilirsiniz aşk her türlü engeli mutlaka aşar. "Bir tarafta tam bir İngiliz seçkini diğer tarafta gizemli bir güvenlik görevlisi… Aralarındaki inanılmaz çekim başınızı döndürecek." -Publishers Weekly- "Catherine Bybee Yedi Gün Yedi Düğün serisine ateşin ve gizemin dozunu artırarak devam ediyor." -Booklist- "Cumaya Kadar Sözüm Söz, yerinde ve tutarlı karakterleri, hiç düşmeyen temposuyla tam bir duygu fırtınası." -Amazon-
4 mağazanın 3 ürününün ortalama fiyatı: ₺13,45
7.6
10 üzerinden
49 Puan · 11 İnceleme
Ayşenur
Cumaya Kadar Sözüm Söz'ü inceledi.
432 syf.
·
1 günde
·
10/10 puan
 Çok çok çok güzel bir kitaptı. Serinin bütün kitaplarını sevmiştim ama bu kitabını ayrı bi sevdim. Koruma-Vip aşkına bu aralar bir yükselmiştim üstüne bu kitap baya iyi oldu. Tek oturuşta bitirdim. Diğer kitaplardan da tanıdığımız karakterler olduğu için merakım daha fazlaydı. Sürükleyici desen uçuşta anlayacağınız.  Konusu Dük Blake'in kardeşi Leydi Gwen ile genel aile koruması sayılabilecek Neil arasındaki ilişkiyi anlatıyor. Sırf bir aşk hikayesi değil bu arada içinde aksiyon da var. Dediğim gibi ben okurken sıkılmadım iki konuda dengeliydi.     ≈Spoiler≈  Kitabın sonlarında şaşırdım baya. Adamda(binbaşı) vardı bir şeyler. Hiç var olmamış bir görevi kendi kafasından vermiş. Neymiş "o daha iyi bilirmiş" saçmalık. Zaten karakteride bi bozuktu. Okurken feminst duygularımı kabarttı :D  Ayrıyeten yan karakterler Karen ve Michael'dan da bir kitap gelir mi diye baktım ama yok sanırım.
Cumaya Kadar Sözüm Söz
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Sibel
Cumaya Kadar Sözüm Söz'ü inceledi.
432 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Merhabalar Bir serinin sonuna gelmenin üzüntüsünü duyuyorum. Seri aslında yedi kitap ama bizde üç kitap olduğu için veda etmek zorunda kalıyoruz. Çok sevdiğim ve keyif alarak okuduğum bir seri oldu. Romantik ve Romantik komedi okumayı seven ben için harikaydı. Konusundan bahsetmem gerekirse. Gwen Harrison Samantha’nın çöpçatanlık şirketini devralan güzel İngiliz leydisi Gwen Harrison, işini yürütmek için Amerika’ya yerleşir. Ancak şirketin patronu olması kendi aşk hayatı ve evliliği için hayaller kurmasına engel değildir. Gwen’in hayallerini süsleyen koruma Neil MacBain ise ona istediklerini verebilecekmiydi işte orası biraz çetrefilli. Emekli deniz piyadesi Neil MacBain’in huzursuz ruhu ve savaşın etkisiyle sertleşmiş vücudu saray kızı Gwen’in büyük tesiri altındadır. Ama müşterisi olduğu için onu yasak bölge olarak görmektedir. Ta ki geçmişinden bir tehdit geri dönene ve Gwen çapraz ateşte kalana dek. Şimdi Neil ve Gwen, birbirileri için kariyerlerini, hayatlarını ve kalplerini feda etmeye hazırdırlar. Çünkü bilirsiniz aşk her türlü engeli mutlaka aşar. Güzel bir serinin daha sonuna gelmenin üzüntüsü ile eğer baskılarını bulursanız okumanızı tavsiye ederim.
Cumaya Kadar Sözüm Söz
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
Ruta S.
Cumaya Kadar Sözüm Söz'ü inceledi.
432 syf.
Kitaba çok büyük beklentilerle başlamıştım ama hayal kırıklığı ile bitirdim. Neil ve Gwen'in hikayesi seride en merak ettiğim hikayeydi. Çünkü malzemesi boldu kitabın. Eski denizci yeni koruma ile bir İngiliz leydisinin hikayesi. Bir sürü klişe şeyler ortaya atılarak çerezlik güzel bir aşk romanı olabilirdi kitap ki yazar bence klişe konuları güzel ve yaratıcı bir şekilde aktarabilen nadir yazarlardan. Ama yazar bütün olasıkları görmezden gelip kitabı tamamen bir gerilim kitabı olarak sürdürdü. Sürekli peşlerindeki kişiden bahseden kısımlar ve ne olduğunu anlamaya çalışan aile ve arkadaşlardan Neil ve Gwen arasındaki ilişki hiç anlatılmadı, resmen araya kaynadılar. Sadece gerilim kitabı olarak bakılsa aslında güzel bir kitap ama benim okumak istediğim Neil ve Gwen hikayesi bu değildi. Neil ve Gwen'in hikayesi daha çok şey hak ediyordu. Muhtemelen böyle bir şey olmaz ama umarım yazar sadece ikisine odaklanan bir novella ile bunu telafi eder.
Cumaya Kadar Sözüm Söz
OKUYACAKLARIMA EKLE
3