Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku

0,0/10  (0 Oy) · 
3 okunma  · 
0 beğeni  · 
298 gösterim
İlişkileriniz istediğiniz gibi yürümüyorsa; "Elimden geleni yapıyorum ama olmuyor!" diyorsanız: şuan ki durumunuzdan memnun değilseniz ve daha iyisini amaçlıyorsanız; iş ve aile yaşamınızda mutluluk düzeyini arttırmak gereğini hissediyorsanız, artık bir şeylerin değişmesinin zamanı gelmiş demektir.

Daha iyi bir yaşam mı istiyorsunuz? Öyleyse ilk adımınızı bu kitabı okuyarak atın. Başucu kitabı yapacağınız bu kitap, sonraki adımlarınız için size yol gösterecek ve yanınızda olacaktır. Bu kitapta okuyacaklarınız, sihirli bir değenek gibi sizi ve yaşantınızı değiştirmeyecek. Çünkü sihirli değenek bizde değil sizin elinizde. Bu kitap, sihirli değneğinizi nasıl ve niçin kullanacağınız konusunda sizi harekete geçirmek için yazıldı.
(Arka Kapak)

Kitaptan 14 Alıntı

Abdullah SAFİDEMİR 
12 Haz 01:17 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Mevlana
"Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez."

Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 13 - ND-ADAN YAYINCILIK)Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 13 - ND-ADAN YAYINCILIK)
Abdullah SAFİDEMİR 
12 Haz 01:34 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Shakespeare
"Sözlerindeki hiddeti anlıyorum; ama sözlerini anlamıyorum."

Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 25 - ND-ADAN YAYINCILIK)Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 25 - ND-ADAN YAYINCILIK)
Abdullah SAFİDEMİR 
12 Haz 01:27 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kişiye her davranışı sonunda çevreden "Ne derler?", " Konu komşu ne düşünür?", "Anne baba ne söyler?", " İş arkadaşların güler; komik duruma düşersin" şeklinde yaklaştığında bu davranışlar kişinin önünde yükselen bir duvarı oluşturan tuğlalar şekline bürünür. Bir süre sonra kişi kendi kişisel hapishanesinde hapis olur ve dışarı çıkamaz.

Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 20 - ND-ADAN YAYINCILIK)Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 20 - ND-ADAN YAYINCILIK)
Abdullah SAFİDEMİR 
13 Haz 00:41 · Kitabı okudu · Puan vermedi

A.W. Tozer
"Olaylar karşısında gösterdiğimiz tutum ve davranışlar, olayın kendisinden daha önemlidir."

Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 63 - ND-ADAN YAYINCILIK)Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 63 - ND-ADAN YAYINCILIK)
Abdullah SAFİDEMİR 
13 Haz 01:18 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Çoğu insan iç dünyalarının derinliklerine bakmaya cesaret edemez çünkü orada bulacaklarından korkuyordur.

Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 148 - ND-ADAN YAYINCILIK)Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 148 - ND-ADAN YAYINCILIK)
Abdullah SAFİDEMİR 
12 Haz 23:39 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Taşlı bir yolda çıplak ayakla yürümek zor ve acı vericidir. Ayakkabılarımızı giydiğimizde daha rahat ve hızlı ilerleriz. Ayakkabılarımızı giydiğimizde taşlar yok olmaz ama size engel teşkil etmez.

Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 50 - ND-ADAN YAYINCILIK)Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 50 - ND-ADAN YAYINCILIK)
Abdullah SAFİDEMİR 
13 Haz 00:52 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Helen Keller
"Bir mutluluk kapısı kapandığında öteki açılır. Oysa çoğu kez dikkatimiz öylesine kapanan kapıya odaklanmıştır ki bizim için açılan yeni kapıyı farketmeyiz bile."

Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 103 - ND-ADAN YAYINCILIK)Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 103 - ND-ADAN YAYINCILIK)
Abdullah SAFİDEMİR 
 12 Haz 23:44 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Mevlana
"Her rüzgarda sallanacak olursan, dağ kadar da olsan bir ota değmezsin."

Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 53 - ND-ADAN YAYINCILIK)Daha İyi Bir Yaşam İçin Oku, Niyazi Fırat Eres (Sayfa 53 - ND-ADAN YAYINCILIK)
2 /