Giriş Yap

Daha İyi Günlerim Olmuştu

Bir operasyonda iki bacağını ve silah arkadaşlarını kaybeden Üsteğmen Hasan Bozok, yaşadığı travma ve gördüğü işkencelerin beyninde yarattığı hasardan dolayı hafızasını kaybeder. Yaşamını deneysel protez bacaklarıyla ve anti-psikotik ilaçlarla devam ettirmek zorundadır artık. Doktoru ona şiddetten uzak yeni bir hayata başlamasını önerir. Bu öneriyi dinleyip Bursa’da tekstil işi yapan kuzeni Bülent’in yanına giden Hasan, hayatın kendi için hazırladığı plandan habersizdir. Yazarın kalemiyle "Biraz Uyusam Düzelirim" adlı kitabıyla tanışmıştım. Sade ve akıcı olmakla birlikte, okuyucuyu kurgunun içine alıp, düşündüren, sorgulatan hatta okuyucununda psikolojisini ele geçiren değişik, etkileyici ve kendine özgü bir tarzı var. Bu kitabında da yine aynı etkiyi sağlamayı başarmış, karakter ve olaylar üzerinden okuyucuyu ele geçirerek, insan psikolojisini çok güzel bir şekilde işlemiştir. Sizler de psikoloji ağırlıklı, insana ve hayata dair mesajlar içeren kitapları seviyorsanız bu kitabı mutlaka okumanızı öneririm. Bitmeyen bir merakla sıkılmadan okuyacak, kitabın sonuna nasıl geldiğinizi bile anlamayacaksınız. Ama tabii sonunda benim gibi bir şaşırma yaşayabilirsiniz.
Daha İyi Günlerim Olmuştu
9.6/10 · 12 okunma
Reklam
“Cehennem belki de insanların en büyük utançlarını, üzüntülerini ya da hayal kırıklıklarını sonsuz kere yaşadıkları bir yerdir, olamaz mı?”
Zaman mı daha çok paralardı bir insanı yoksa yaşamak mı bilmiyordum.
Cehennem belki de insanların en büyük utançlarını, üzüntülerini ya da hayal kırıklıklarını sonsuz kere yaşadıkları bir yerdir, olamaz mı?
1 yorumun tümünü gör
Reklam
"Cehennem belki de insanların en büyük utançlarını, üzüntülerini ya da hayal kırıklıklarını sonsuz kere yaşadıkları bir yerdir, olamaz mı?"
Reklam
22 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42