Kitap
Deadpool - Deadpool’u Öldürüyor

Deadpool - Deadpool’u Öldürüyor

Killogy - 3. Kitap

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.1
25 Kişi
80
Okunma
23
Beğeni
666
Gösterim
96 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 2 sa. 43 dk.
Adı
Deadpool - Deadpool’u Öldürüyor (Killogy - 3. Kitap)
Basım
Türkçe · Türkiye · JBC Yayıncılık · Ağustos 2015 · Karton kapak · 9786059155069
Orijinal adı
Deadpool Kills Deadpool
Deadpool Marvel Evreni’ni Öldürüyor ile başlayıp , Deadpool Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor ile devam eden Deadpool : Killogy serisinin son kitabı. Deadpool’un, içinde yaşadığı dünyanın bilincinde olan serseri mayının bir versiyonunun, kendi kurgusal varlığı ile birlikte tüm gerçekliği, evrenin atalarını -tüm diğer Deadpoolları!- geberterek yok etmeye kalkıştığında, sonsuz sayıda gerçeklik saldırı altında kalıyor. Kızıl Komedyen’in her evrendeki farklı bir versiyonu, gerçekliğe karşı verilen kanlı mücadelede, tarafını seçmek zorunda kaldığında, ortaya çıkan sonuç Wade Wilsonların Dünyalar Savaşı oluyor! Bu beyin patlatan, mide çatlatan, gerçeklik zıplatan çokluevren eğlencesinde, Deadpool hayranları ellerini sallasa favori, rejenere, dejenere kahramanlarının yepyeni manyakça bir versiyonuna çarpıyor! Deadpool’a bu macerada eski gözdeler, Köpekpool, Kellepool ve Altın Çağ Deadpool’un yanında yeni karakterler Pandapool, Arısakal Deadpool ve Dinozor Deadpool eşlik ediyor. Evet, bunlar bu kitapta yer alan karakterler. Deadpool Deadpool’u Öldürüyor #1-4 arası sayıları (yani tamamı!) bu ciltte toplanmıştır.
3 mağazanın 2 ürününün ortalama fiyatı: ₺18,5
8.1
10 üzerinden
25 Puan · 2 İnceleme
Seher Yaman
Deadpool - Deadpool’u Öldürüyor'u inceledi.
96 syf.
·
5/10 puan
Biz Lady Deadpool ile takım olsun derken... O gitti... Sonuç olarak klasik Deadpool, Galactus ile team-up alan bir karakterin kendi varyantlarını öldürmemesini beklemek bizim ayıbımız olurdu. Bu arada sonu gerçekten harikaydı. "NEE" diye tepki vermiştim ben çrnin sonunda.
Deadpool - Deadpool’u Öldürüyor
OKUYACAKLARIMA EKLE
10
Büşra Topcu
Deadpool - Deadpool’u Öldürüyor'u inceledi.
96 syf.
·
8/10 puan
Deadpool Deadpool’u Öldürüyor #starkyorumluyor Deadpool yani Wade Wilson; geveze ve küfürbaz bir paralı askerdir. Bizim bildiğimiz türünün son örneği oluşu. Peki ya gerçek öyle değilse? Bu çizgi romanda, Deadpool çoklu evrenler olduğunu ve bunlarda bulunan canlı, cansız değişik versiyonlarda Deadpool’ların olduğunu görür. Bazılarını önceden tanıyor olsa da çoğunu tanımıyordur. Pandapool, köpekpool, çocukpool bunlardan sadece birkaçıdır. Deadpoollar kendi aralarında iyi ve kötü olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Kötü olanlar her şeyin sebebi ve yaratıcısı olarak kendilerini gördüklerinden dolayı tüm Deadpoolları öldürmek isterken iyiler buna karşı çıkar. İyilerin ve kötülerin savaşına bizim Deadpool’un çenesi ve öldürme yetenekleri eşlik ediyor. Kazanan taraf ise kitapta gizli. Çizimler harikaydı ama Deadpool’un espritüelliği çok fazla yansıtılmamıştı. Ona rağmen sıkılmadan okuyabildim. Serinin 3. kitabı ve daha önceden 1. kitabı okuduğumu ve beğenmediğimi biliyorsunuz. Elimde 2. kitap yoktu ve serinin çok büyük bağlantısı olmadığı için rahatlıkla bu kitabı okuyabildim ve ilk kitaba göre çok çok iyiydi ama mükemmel değildi. Söz konusu Deadpool olunca daha büyük performans bekliyorum haliyle. Umarım siz benden daha çok beğenirsiniz.
Deadpool - Deadpool’u Öldürüyor
OKUYACAKLARIMA EKLE
4