Deniz Tanrıçası Goddess Summoning Serisi 1

7,8/10  (62 Oy) · 
255 okunma  · 
47 beğeni  · 
1.647 gösterim
25. doğum gününü dairesinde tek başına geçiren Hava Kuvvetleri Teğmeni Christine Canady tek bir dilek diler: Hayatında birazcık sihir olmasını... Biraz fazlaca şampanya içtikten sonra, bir çılgınlık yapar ve bir tanrıça çağırma ritüeli düzenler. Hayatının daha az sıradan olacağını ummaktadır, ama büyünün gerçekten de işe yarayacağını hiç düşünmemiştir.
 • Baskı Tarihi:
  2010
 • Sayfa Sayısı:
  446
 • ISBN:
  978-605-4263-62-2
 • Orijinal Adı:
  Goddess Of The Sea
 • Çeviri:
  Sevinç Tezcan Yanar
 • Yayınevi:
  Pegasus
 • Kitabın Türü:
Gonca Çiftçioğulları 
16 Haz 19:06 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Yazarin dili cok akıcı ve güzel. Beğenerek okuduğum mitolojik bir kitaptı. Bu yazarin kitaplarini seviyorum. Hem fantastik dem de mitolojiye ilgi duyanlara hitap ediyor.

zeynep demir 
12 Nis 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

İlk sayfasından sonuna kadar sizi etkisi altına alan, P.C. Cast'ın büyük bir ustalıkta yazdığı Dylan ve Christine'nin büyüleyici aşkı içinizi ısıtıcak.

kübra şimşir 
13 Ara 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Lise zamanımda okuduğum bir kitaptı. Çok akıcı ve güzel bir anlatıma sahip. yanılmıyorum 2-3 saatte bitirmiştim. Serinin diğer kitaplarını da okumalısınız kesinlikle.

Şule ALTAN 
12 Ara 2014 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Kurgusu sağlam bir kitap.Mutlaka seriye devam edeceğim.

mnbdhc jkdnch sö 
21 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 7 günde · Beğendi · 9/10 puan

P.C Cast Tanrıça serisinin ilk kitabı. Klasik denizi kızı hikayelerinden farklı bence,ben kitabı çok begendim.
Yazar olayları birbirine o kadar güzel bağlamış ki mitolojik unsurlar ve aşk siz de merak uyandırıp kitabı bi solukta bitirmenizi sağlıyor. tavsiye edilir :) Serinin diğer kitapları birbirinden bağımsız hepsinde farklı olaylar ve mitolojik unsurlar var.

Melike Atak 
16 Oca 10:21 · Kitabı okudu · 2/10 puan

Bu kitabı çok önceden okumuştum ama ne kadar berbat olduğunu hatırlıyorum yani tamam mitoloji falan ama çok saçma geldi bana üstleik mitoloji okumayı severim. Belki çeviriden kaynaklı ama cümleleri, yazarın dili hoşuma gitmedi

Simsim 
09 Eyl 14:26 · Kitabı okudu · 58 günde · Beğendi · Puan vermedi

Tanrıca cagirma ritüeli mi? Ahh ne kadar cilginca bir şey!
Hava kuvvetlerinde çalisan Cc olmak mı istiyordu yoksa bir deniz kızı olmak mı? Ikisini de denedi ve tarafını secti.

İçinde mitoloji olan romanları her zaman daha çok sevdim. Hikaye çok bilindik ve sürükleyiciydi. Aşk, tutku ve kadınların gücü... Boş zaman için ideal.

Sultan SALGIN 
20 Eyl 17:17 · Kitabı okudu · 7 günde · Beğendi · 10/10 puan

Genç adam kafasını sallayınca,CC en yakında ki merdivenlere yüzdü.Basamakları çıkarken omzunun üsütnden seslendi"bornozumu giyip kurulanırken beni biraz bekler misin?"seni sonsuza dek beklerim,christine..? Seanın ağzından dökülen kelimeler geceyi kaplamıştı.

Müge Göktürk 
07 Tem 19:54 · Kitabı okudu · 3 günde · 5/10 puan

Bildiğim kadarıyla serinin ilk kitabı. Fikir çok orijinal, ancak işlenmesinde biraz sıkıntı olmuş. Konunun çok dağılması, mantık hataları, gelişme bölümünün tek düzeliği... Yazarın acemilik kitabı olmasından kaynaklanıyor sanırım.

Kitaptan 1 Alıntı