Deniz Tanrıçası Goddess Summoning Serisi 1

7,8/10  (73 Oy) · 
297 okunma  · 
57 beğeni  · 
1.849 gösterim
25. doğum gününü dairesinde tek başına geçiren Hava Kuvvetleri Teğmeni Christine Canady tek bir dilek diler: Hayatında birazcık sihir olmasını... Biraz fazlaca şampanya içtikten sonra, bir çılgınlık yapar ve bir tanrıça çağırma ritüeli düzenler. Hayatının daha az sıradan olacağını ummaktadır, ama büyünün gerçekten de işe yarayacağını hiç düşünmemiştir.
 • Baskı Tarihi:
  2010
 • Sayfa Sayısı:
  446
 • ISBN:
  978-605-4263-62-2
 • Orijinal Adı:
  Goddess Of The Sea
 • Çeviri:
  Sevinç Tezcan Yanar
 • Yayınevi:
  Pegasus
 • Kitabın Türü:
Gonca Çiftçioğulları 
16 Haz 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Yazarin dili cok akıcı ve güzel. Beğenerek okuduğum mitolojik bir kitaptı. Bu yazarin kitaplarini seviyorum. Hem fantastik dem de mitolojiye ilgi duyanlara hitap ediyor.

zeynep demir 
12 Nis 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

İlk sayfasından sonuna kadar sizi etkisi altına alan, P.C. Cast'ın büyük bir ustalıkta yazdığı Dylan ve Christine'nin büyüleyici aşkı içinizi ısıtıcak.

Deniz Tanrıçası benzeri kitaplar

ibiaryu 
03 Kas 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

265 kişi yanılıyor olamaz değil mi! bende bu kesimde olmaktan son derece mutluyum roman son derece fantastik akabinde erotik artı son derece komik yer yer tabi diyeceğim o ki türü sevenler bu seriyi göz ardı etmemeliler.

kübra şimşir 
13 Ara 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Lise zamanımda okuduğum bir kitaptı. Çok akıcı ve güzel bir anlatıma sahip. yanılmıyorum 2-3 saatte bitirmiştim. Serinin diğer kitaplarını da okumalısınız kesinlikle.

Şule ALTAN 
12 Ara 2014 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Kurgusu sağlam bir kitap.Mutlaka seriye devam edeceğim.

mnbdhc jkdnch sö 
21 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 7 günde · Beğendi · 9/10 puan

P.C Cast Tanrıça serisinin ilk kitabı. Klasik denizi kızı hikayelerinden farklı bence,ben kitabı çok begendim.
Yazar olayları birbirine o kadar güzel bağlamış ki mitolojik unsurlar ve aşk siz de merak uyandırıp kitabı bi solukta bitirmenizi sağlıyor. tavsiye edilir :) Serinin diğer kitapları birbirinden bağımsız hepsinde farklı olaylar ve mitolojik unsurlar var.

Kitpameraklısı 
16 Oca 2017 · Kitabı okudu · 2/10 puan

Bu kitabı çok önceden okumuştum ama ne kadar berbat olduğunu hatırlıyorum yani tamam mitoloji falan ama çok saçma geldi bana üstleik mitoloji okumayı severim. Belki çeviriden kaynaklı ama cümleleri, yazarın dili hoşuma gitmedi

Simsim 
09 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 58 günde · Beğendi · Puan vermedi

Tanrıca cagirma ritüeli mi? Ahh ne kadar cilginca bir şey!
Hava kuvvetlerinde çalisan Cc olmak mı istiyordu yoksa bir deniz kızı olmak mı? Ikisini de denedi ve tarafını secti.

İçinde mitoloji olan romanları her zaman daha çok sevdim. Hikaye çok bilindik ve sürükleyiciydi. Aşk, tutku ve kadınların gücü... Boş zaman için ideal.

Müge Göktürk 
07 Tem 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · 5/10 puan

Bildiğim kadarıyla serinin ilk kitabı. Fikir çok orijinal, ancak işlenmesinde biraz sıkıntı olmuş. Konunun çok dağılması, mantık hataları, gelişme bölümünün tek düzeliği... Yazarın acemilik kitabı olmasından kaynaklanıyor sanırım.

2 /

Kitaptan 2 Alıntı