Depresyon Tedavisi

0,0/10  (0 Oy) · 
4 okunma  · 
1 beğeni  · 
453 gösterim
"Oldukça geniş kapsamlı ve yaratıcı tedavi fikirleri veriyor."
Linda N. Michaelson, M.D.

Depresyonu etkin bir şekilde teşhis etmek ve nedenini belirlemek sadece başlangıçtır. Antidepresan ilaç kullanımı bu hususta yardımcı olabilir ancak doğrusunu söylemek gerekirse, bu ilaçlar genelde gereksiz yere kullanılırlar, etkilerinin görülmesi haftalar sürer ve birçok istenmeyen yan etkiyi beraberinde getirirler. Depresyonu hafifletmenin en etkin yolu, altta yatan psikolojik, beslenmeye bağlı ve toksikolojik etkileri izole etmektir.

- Şifalı bitkilerin depresyonla savaşan içeriklerini öğrenin.
- Yedikleriniz sayesinde nasıl iyileşebileceğinizi keşfedin.
- Aromaterapi yoluyla hangi kokuların sizin durumunuz için uygun olduğunu bulun.
- Bastırılmış olumsuz duygulardan kurtulmak için tasarlanmış temel nefes egzersizleriyle tanışın.
- Renklerin duygularınızı ne şekilde etkilediklerini ve ruh halinizi değiştirmek için bunları nasıl kullanabileceğinizi öğrenin.
- Dokunma ve masajdan faydalanan kadim Doğu tekniklerinin, hücresel hafıza bloklarını ve derine gömülü duyguları nasıl serbest bıraktıklarını anlayın.

On iki haftalık bu program, size yaşam şeklinizi gözden geçirmekte, tedavi şeklinizi oluşturmakta ve en uygun tedavi tekniklerini seçmekte yol gösterecektir. Bu geniş kapsamlı rehberlikle, depresyonunuza katkıda bulunan etmenler hakkında her şeyi öğrenecek, duygusal sağlık ve mutluluğa kavuşabileceksiniz.

Şifalı bitki hekimliği ve doğal tedavide önde gelen otoritelerden biri olan Lewis Harrison, bu ilk kitabında depresyon tedavisinde kullanılabilecek birçok doğal yöntemi bir araya getirerek reçeteyle satılan antidepresanlara karşı yüzlerce alternatif sunuyor.
(Tanıtım Yazısından)