Dört The Three Serisi 2

7,2/10  (13 Oy) · 
30 okunma  · 
6 beğeni  · 
1.013 gösterim
Hayallerinizin yolculuğuna aldığınız bilet sonun başlangıcı olabilir mi?

Yüzlerce keyif düşkünü Hayalperest Dilber adlı transatlantikte üç gün boyunca tropikal coşkunun tadını çıkarır; havuz kenarında yayılıp oturur, barlarda çapkınlık yapar ve ünlü müneccim-medyum Celine del Ray'in ruh çağırma seanslarına katılır.

Ve sonra felaket gelip çatar. Gemi yolculuğunun dördüncü gününde elektrikler kesilir ve Hayalperest Dilber'i her türlü yardım çağırma olanağından yoksun halde denizin ortasında bırakır. İnsanlar esrarengiz bir virüs yüzünden hastalanmaya başlar, Celine birtakım tuhaf ve korkutucu belirtiler gösterir. Ve bir kadın kamarasında korkunç bir cinayete kurban gitmiş olarak bulunur.

Sinirler iyice gerilirken yiyecek stokları azalmaya başlamış, korku tüm gemiye yayılmıştır. Ve yolcular gemide birinin ya da bir şeyin- Hayalperest Dilber'in karaya asla varmamasını istediğini keşfederler. Dört, adından çokça söz ettiren Üç'ün devamı ama tek başına bir gerilim olarak da okunabilecek harikulade bir roman. 
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2015
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9789752120068
 • Orijinal Adı:
  Day Four
 • Çeviri:
  Mehmet Gürsel
 • Yayınevi:
  Altın Kitaplar
 • Kitabın Türü:
Buğlem Öner 
20 Ara 2017 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 7/10 puan

Bermuda şeytan üçgenine kurban edildiklerini düşündüm basta. Denizin ortasında kalmış gemi. Rotadan çıkılmış, iletişim yok, yardim çağrısına yanıt yok. Ama öyle çıkmadı. Hikaye esrarengiz Biraz daha iyi hayal gücü yaratsa yazar tüylerim diken diken olurdu. Üç kişinin işbirliği içinde olduğunu çözdüm de dördüncü kişinin o olduğuna ihtimal vermemistim. Şaşırttı beni. Kitabın bitmesine 50 sayfa kala. Ne iyi ne kötüydü. 6 yıldız. Bu dördüncü kişi iyiye çevirdi eseri