Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Dört Güzeller - Toprak, Su, Hava, Ateş

Dört Güzeller - Toprak, Su, Hava, Ateş
7.910 üzerinden
133 Puan · 19 İnceleme
370 syf.
10/10
·
Beğendi
·
16 günde okudu
Çok güzel yazılmış bir kitaptı. İskender Pala'nın kalemine sağlık. Kitabın içinde Mitoloji de var. Kitapta en çok Tarih, Mit ve Tarihi eselerin hikayelerini okumayı çok sevdim. Açıkçası ben Dört Elementi Son Hava Bükücü: Avatar Aang de öğrenmiştim. Orada sıralamam da 1....
370 syf.
·
Puan vermedi
Anasır-ı Erbaa "dört öğe", "dört element" demek. Biz ona "Dört Güzeller" dedik. Hani hepimizin bildiği toprak, su, hava ve ateş... (Terra, aqau, aer, ignis)... Yerkürenin galaksideki oluşumunu sağlayan dört unsur bunlar. Kimyada bir bütün veya bir yahni oluşturan şeylerden her biri.
Olmadı
25 yıldır İskender Bey'in kitaplarının neredeyse hepsini okuyan biri olarak kendisinin de zaman zaman şikâyet ettiği "popüler olma" ve "su akarken testi doldurma" yoluna girdiğini görmek üzücü. Klişe cümleleriyle, köpük bağlantıları ve yazım yanlışlarıyla - musahhihten mi kaynaklı bilemiyorum - çabucak bitmesini istediğim bir kitap oldu. Yakışmadı.
370 syf.
7/10
Anasır-ı Erbaa "dört öğe", "dört element" demek. Biz ona "Dört Güzeller" dedik. Hani hepimizin bildiği toprak, su, hava ve ateş... (Terra, aqau, aer, ignis)... Yerkürenin galaksideki oluşumunu sağlayan dört unsur bunlar. Kimyada bir bütün veya bir...
2
19 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.