Dünyanın En Akıllı İnsanından Masallar Ebediyet Serisi 1

6,8/10  (24 Oy) · 
78 okunma  · 
11 beğeni  · 
907 gösterim
Nerede durursan dur, ne zaman okursan oku, ne sorarsan sor; cevabım asla değişmeyecek.
Aldığı oksijenin hakkını veren herkese...
Aslan kuş kovalamaz.
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2005
 • Sayfa Sayısı:
  113
 • ISBN:
  9799756197034
 • Yayınevi:
  Kashna Kitap Ağacı
 • Kitabın Türü:
Muhsine Feyza 
08 May 12:29 · Kitabı okudu · 2 günde · 8/10 puan

Erdal Demirkıran'ın okuduğum ilk kitabı oldu. İçinde ciddi kısalıkta hikayeler var. Otobüs yolculuklarında okunup bitecek kadar hacmi küçük. Kitapta Hikayeler+yaşantısından küçük kesitler+kendi sözleri mevcut. Hikayelerin bazıları düşündürücü, bazıları acaba ne demek istedi soruları bıraktı, bazıları da güzeldi. Velhâsıl okunur bu kitap. Önyargılı olmayın derim.

Oguzhan Cinbat 
28 Oca 01:48 · Kitabı okudu · 1/10 puan

Erdal Demirkıran komşun olduğundan dolayı kendisine destek olmak için aldım.Aslında çok kaliteli kitapları var ama bence yazdığı en kötü kitap bu.

Merve Fikir 
04 Eki 2016 · Kitabı okudu · 1 günde

Bazı hikayelerde fabl tarzında bir kitap ama insalara istenilen dersi verir nitelikte olmuş. Anlatılmak istenen, verilmek istenilen algı gayet başarılı. Kısa bir kitap olduğu için hiç sıkılmadan hızlı bir şekilde okuyabiliyorsunuz.

Kitaptan 18 Alıntı

Muhsine Feyza 
08 May 12:01 · Kitabı okudu · İnceledi · 8/10 puan

Okyanus yürekli dostlar bulmadan sakın konuşma! Taşıyamazlar, kaldıramazlar senin yükünü; canını yakarlar, utandırırlar...'

Dünyanın En Akıllı İnsanından Masallar, Erdal Demirkıran (Sayfa 102)Dünyanın En Akıllı İnsanından Masallar, Erdal Demirkıran (Sayfa 102)

Oksijen ve kelimeler parasızdır. İşte bu yüzden çoğu insan hesap yapmadan kullanır bunları.

Dünyanın En Akıllı İnsanından Masallar, Erdal Demirkıran (Sayfa 82)Dünyanın En Akıllı İnsanından Masallar, Erdal Demirkıran (Sayfa 82)

Nerede olursa olsun nasıl olursa olsun yarın herkese aynı mesafededir lakin birçoğu inanmaz buna ve yarın, ona inanmayanlara hiçbir şey veremeyerek intikam alır onlardan.

Dünyanın En Akıllı İnsanından Masallar, Erdal Demirkıran (Sayfa 83)Dünyanın En Akıllı İnsanından Masallar, Erdal Demirkıran (Sayfa 83)
2 /