Düşler ve Hayaller / Karanlığın Ardındaki Aydınlık Maya Banks 3. Kitap

7,5/10  (4 Oy) · 
5 okunma  · 
2 beğeni  · 
272 gösterim
Maya Banks - Düşler ve Hayaller

Devon Carter, birlikte olduğu ilk erkekti. Ashley evliliğinin sonsuza dek süreceğine, çok mutlu olacaklarına inanıyordu. Oysa evliliği, babasının Devon'la yaptığı iş anlaşmasının maddelerinden biriydi, o kadar. Ashley bunu öğrenince yıkıldı ama ne olursa olsun evliliğini sürdürüp kendisini Devon'a sevdirmeye karar verdi.
Devon'sa Ashley'in eski halini, o cıvıl cıvıl, neşeli kadını özlüyordu. Ashley'in yaşama sevincini tekrar kazanması için elinden geleni yapacaktı. Bunu sadece Ashley için değil, yakında doğacak bebekleri için de yapmak zorundaydı.

Heidi Betts - Karanlığın Ardındaki Aydınlık

Peter aniden öncekilerden daha beter bir biçimde titremeye başladı. "Bu işe yaramıyor. Havasızlıktan ölmeden buradan çıkmamız gerekiyor. Neden birileri bizi kurtarmaya çalışmıyor?" Asansörün kapısını yumrukluyor, bağırarak yardım istiyordu. Lucy onu kollarından tutup, kendine çekti. "Peter... Peter... Yeter artık! Beni dinle!" Sonra onun yüzünü ellerinin arasına aldı. Gözleri karanlığa biraz olsun alıştığı için, genç adamın yüz hatlarını biraz daha iyi seçebiliyordu. "İyisin, bir şeyin yok. Bana inan, her şey düzelecek."
"Hayır... Hayır… Hayır." Peter başını bilinçsizce sağa sola sallıyor, sanki Lucy'nin söylediklerini duymamaya çalışıyordu. "Nefes alamıyorum."
Lucy onun nabzının delice bir hızla attığını hissedebiliyor ve onu kaybetmek üzere olduğunu anlıyordu.
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2013
 • Sayfa Sayısı:
  217
 • ISBN:
  9786053390213
 • Yayınevi:
  Harlequin Türkiye
 • Kitabın Türü:
Maggie 
28 Nis 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · 9/10 puan

Evet, bir Maya kitabı daha okunup bitti. Gerçi ben seriye en sondan başladım, e-kitap olarak hangisi çıkıyorsa öyle gideceğim sanırım.

Serinin ilk 2 hikayesini bilmiyorum, serinin tamamını okuyanlar en son kitap güzel demişlerdi, diğerleri biraz sönük kalıyormuş. Açıkçası ben 3.'yü 4.'den daha çok beğendim. Belki ana karakterlere daha ısındığım için olabilir. Ayrıca kurgusu da diğerine oranla daha hoşuma gitti.