Düşün ve Zengin Ol Yaşam Boyu Başarı Rehberi

8,3/10  (33 Oy) · 
57 okunma  · 
41 beğeni  · 
2.740 gösterim
Sırrın başladığı nokta.. Çekim Yasası'nı tüm insanlığa yayan, The Secret'taki Bob Proctor'un hayatını değiştiren ve 40 yıldır yanından ayırmadığı kitap!

Yüzyıllardır aktarılan bir sır düşünün. Sadece en zenginlerin, en güçlülerin birbirlerine aktardığı bir sır. Tüm hayallere sahip olmanın yöntemini anlatan gerçek bir sır. Napoleon Hill 1900'lerin başında tanıştığı bu sırrı 25 yıl boyunca araştırdıktan sonra, sırrı çalıştıran, on üç adımdan oluşan bir formül çıkarmıştır. Gündelik yaşama olduğu kadar iş hayatına da önemli düşünce yenilikleri getiren bu kitap-taki formülü uygulamayı başaran herkes hedeflerine ulaşabilir. Bütün başarıların başlangıç noktası olan "Ateşleyici Bir Arzu" yaratan bir hedefi nasıl belirlersiniz? Arzulanan hedefi zihinde canlandırarak "İnanç"ınızı nasıl güçlendirirsiniz? Bilinçaltınızı "Kendi Kendine Telkin" ile başarınız için nasıl programlarsınız? Erteleme huyunu yenmek için nasıl bir "Kararlılık" göstermelisiniz? "Beyin Gücü Grubu"nun itici etkisini hedefinize ulaşmanız için nasıl kullanırsınız? "Cinselliğin Gizemli Enerjisi"ni başarınız için nasıl kullanırsınız? "Beyninizin Sınırsız Potansiyeli"ni nasıl ortaya çıkarırsınız? "Altıncı His"sinizi güçlendirerek bilgeliğin tapınağına nasıl ulaşırsınız? Ba-şarınızın önündeki en büyük engel olan "Korkularınız" ile nasıl başa çıkarsınız? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası bu kitapta.
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2007
 • Sayfa Sayısı:
  240
 • ISBN:
  9789754058833
 • Çeviri:
  Zehra İyidoğan Babayiğit
 • Yayınevi:
  Altın Kitaplar
 • Kitabın Türü:
DPWW 
12 Eyl 2017 · 7/10 puan

İçinde bir çok başarı hikayesi bulunan (bir çoğunu okuduktan yıllar sonra bile hala net bir şekilde hatırlıyorum) değerli bir kitap. Adı basit ve yüzeysel görünse de aslında kitap çok daha derin ve anlamlı.