Düşüş Fallen (Düşüş) Serisi 1

7,5/10  (34 Oy) · 
106 okunma  · 
19 beğeni  · 
1.058 gösterim
Alacakaranlık Serisinin bitmesine üzülüp doyamayanlar için...

Lauren Kate'in kusursuz yabancılarına... Meleklerine âşık olacaksınız!

Bazı melekler düşmeye mahkûmdur. Düşüş'e hazır mısınız?

Luce Daniel'ı gördüğü an tuhaf ama tanıdık bir hisle sarsıldı. Onda bilindik bir şeyler vardı. Yeni okuluna adımını attığı ilk gün onun diğerlerinden farklı olduğunu anlamıştı. Fakat Daniel anlaşılmaz bir şekilde ona karşı mesafeliydi. Luce ise pervane misali ateşe taparcasına onun çekim alanına girdiğini biliyordu. Hislerinin peşine düşüp gerçeklerle yüzleşmeye hazır mıydı? Küçücük bir sır hayatlarını ne yönde değiştirecekti? Cevaplar gerçekleri anlamlandırmada yeterli olacak mıydı?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2011
 • Sayfa Sayısı:
  384
 • ISBN:
  9789944822527
 • Orijinal Adı:
  Fallen
 • Çeviri:
  Eren Abaka
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Funda 
13 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 10/10 puan

Luce ve Daniel'in sonsuz aşkını yaşamak lazım. Lauren Kate, fantastik düşüncesi ile aşkı birleştirmiş ve ortaya bir şaheser bırakmış.

Luce bulunduğu yerdekilerin tavrına başta Molly olmak üzere, çok sessiz kaldı. Ezildi. Buna sinirlendim.

Neyse Azap'a başlamak için acele ediyorum :)

Corpus 
30 Ara 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kitap o kadar yordu ki beni elimde olmasına rağmen ikinci kitabı okumak istemiyorum. Yazar son 100 sayfaya kadar gereksiz detaylara değinerek hikâyenin esas konusunu göstermiyor ve kendince olayı gizemli hale getirmeye çalışıyor. Ve merak etmeyin kitap bittiğinde bile kurguya dair pek bir bilgilendirme yapmıyor, çok gizemli aferin yazar, olaylar başlarken bitiyor. Ben bu kadarını gereksiz gördüm açıkçası. Ayrıca şu düşmüş melek hikayelerinin beni artık hiç ama hiç sarmadığı gerçeğini de eklersem niye yorum yaparak vakit kaybettim ki diye düşünmeye başlıyorum.

Kitaptan 3 Alıntı