Duyguların Adresi

0,0/10  (0 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
530 gösterim
Değerli Duyguların Adresi okuyucularım. Yirmi dört yıldır yazmış olduğum nacizane şiirlerimin mahsulünü şu an elinizde bulunan kitapçıkla karşınızda, gönlünüzde olmakla alıyorum.

Şiirlerim; genellikle aşk, sevgi, ölüm, hüzün, ayrılık ve duygu yoğunluğunun yansımasıdır. Genellikle şiirlerimi yaşamın içinden yaşananları, çevremizde yaşanan olaylardan, kimi zamanda kendimi ihbar ederek dizelerde, bazen de hayal ürünü olarak yazdım.

Eğer siz de değişik mekan, değişik bir adres arıyor iseniz, terk edilmeleri, zamanında yaşanan aşkları aah aah o günler diyor ve duygulanmak istiyor iseniz işte elinizde bulunan şiir kitapçığımız en doğru seçiminiz olacaktır. Maksadım sizin yaranızı deşmek değil, bu şiirleri okuyarak herkesin başına olağan şeyler deyip teselli olmanız ve bir şair dostunuz olarak bir nebzede olsun sizi rahatlatıp yaranıza merhem sürmek olacaktır.

Değerli okuyucularım; şimdi sizleri gençlik, okul, yaşanmış ve yaşanmamış aşklar dönemine yeniden döndüreceğim. Vay be ben neler yaşamışım, ben neymişim diyeceksiniz. Beni kendinizden biri olarak görecek ve işte bu şair tam kafama göre diyeceksiniz. (Tanıtım bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2013
 • Sayfa Sayısı:
  128
 • ISBN:
  978-605-63712-4-0
 • Yayınevi:
  Sahil Kitap
 • Kitabın Türü: