Edgar Sawtelle'nin Öyküsü

9,3/10  (4 Oy) · 
11 okunma  · 
3 beğeni  · 
562 gösterim
"Ben Edgar Sawtellenin Öyküsü kitabını çok sevdim. Sadece çok iyi bir öykü okumuş bir okuyucunun yaşadığı bir deneyim ile kitabı kapattım Evet işte bitti ben uzun bir süre boyunca başka bir iyi kitap buluncaya kadar artık okumayacağım… Sonunda bu köpekler hakkında ya da Amerikanın merkezi hakkında bir roman değildir—Edebiyat alanında derin bir Amerikan çalışmasıdır. Bu kitap insan kalbi hakkındadır ve orada yaşanan gizemler hakkındadır. Anlaşılırdır fakat bunu kelimelere dökmek olanaksızdır. Mükemmel gizemli uzun ve tatminkar Bu kitabı alan okuyucular daha zengin bir dünyaya giriş yapacaklardır. Ben onların çıkacakları yolculuğu kıskanıyorum. Ben hayat çok kısa olduğu için neredeyse hiçbir kitabı yeniden okumam. Bu kitabı yeniden okuyacağım."
—STEPHEN KING

"Hamlet oyununa benzerlikler içeren kitapta trajik bir olay ele alınmaktadır. Roman klasikler arasına girmeye aday bir yapıttır. Okuyucular nefes almadan son bölüme ulaşacaklardır."
—Publisher Weekly

"David Wroblewski tarafından yazılmış olan Edgar Sawtellenin Öyküsü kitabı benim uzun zamandan beri okuduğum en iyi kitap Bir aile bir çocuk köpekler ve bunlar etrafında gelişen olaylar kitabı bitirmek için gece boyunca uykusuz kalmama neden oldu. Siz de elinizden bırakmak istemeyeceksiniz."
—Liz Murpy The Learned Owl Bookstore

"Sizin bu kitap hakkında çok fazla şey duyacağınıza eminim. Bu kesinlikle bir bestseller yapıttır ve eğer öyle olmazsa ben işimi hak etmiyorum demektir. Bu muazzam duygusal kavrayıcı bir yapıttır…"
—Megan Sullivan bookwarf.com

"Bu çok güzel yazılmış romanda David Wroblewski insanlarla olduğu kadar köpeklerle de dolu olan bir dünya içinde geçmiş ve gelecek arasında bir bağ kuruyor. Edgar Sawtellenin Öyküsü tutku dolu okuyucuyu içine çeken ve derinlemesine şaşırtıcı bir başlangıçtır."
MARGOT LIVESEY
 • Baskı Tarihi:
  2009
 • Sayfa Sayısı:
  568
 • ISBN:
  9978-605-5943-62-2
 • Orijinal Adı:
  The Story Of Edgar Sawtelle
 • Çeviri:
  Enver Günsel
 • Yayınevi:
  Pegasus
 • Kitabın Türü:
Tom Jones 
16 Kas 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Başucu kitaplarından birisidir..sanırım iki uc kez okudum ve tekrar tekrar okuncak nadir kitaplardan