Efendiler Efendisi Hz.Muhammed Sallallahu Aleyhi Vesselam

9,0/10  (30 Oy) · 
152 okunma  · 
19 beğeni  · 
1.701 gösterim
Yüce Mevla 'nın, "Sen olmasaydın, âlemleri yaratmazdım." iltifatına mazhar olan Allah Resûlü, ilk yaratılan, son peygamberdi. Hiçbir şey yokken, O 'nun nuru vardı. Gün geldi, dünyaya teşrif etti ve kutlu doğumuyla kâinatı şereflendirdi. Ölümden korkmamayı, ebediyeti arzulamayı O 'nunla bildik. O 'nu, dünya gözüyle bir kez olsun göremedik, ama hep O 'nun hayalleriyle yaşadık. "Kardeşlerim, ahir zamanda gelecektir." buyuran Son Sultanın "Kardeşlerim!" dediği kişilerden olmaya talip olduk.

Muştu Yayınları'nın ilk gençlik yaş grubu için yayımladığı bu kitap, gençlere Peygamber Efendimiz'i tanıtmak ve sevdirmeyi amaçlıyor. Efendimiz'in bizzat yaşadığı hadiselerden oluşan kitap, akıcı ve anlaşılır dilinden dolayı zevkle okunacak, bilgi ve ibret dolu bir eser.
 • Baskı Tarihi:
  2013
 • Sayfa Sayısı:
  160
 • ISBN:
  9786055886479
 • Yayınevi:
  Muştu Yayınları
 • Kitabın Türü:
ışıl zambak 
 16 Nis 16:42 · Kitabı okudu · 8 günde · Beğendi · 7/10 puan

Peygamberimiz in hayatı rahime kaya tarafından çok güzel yorumlanmış.Yavas yavaş sindirerek okuyorum belki bitirdiğimde tekrar baştan okurum sıkıcı bir kitap değil her türlü gideri var

EMRE YAMAN 
15 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Örnek almamız gereken peygamberimizi çok tatlı bir dil ile bize sunmuş. Sıkılmadan, zevkle okunabilecek bir eser olmuş. Yazarı tebrik etmeden olmaz.

Kitapla ilgili 1 Haber