EFT ile Mucizevi İyileşme

9,0/10  (3 Oy) · 
5 okunma  · 
3 beğeni  · 
646 gösterim
Hayatınızı Güçleştiren Duygusal ve Fiziksel Sorunları Yok Edin

"Nick Ortner'in pratik öğretilerinin kolaylıkla uygulanabildiğini, sihirli bir şekilde işe yaradığına inanıyorum. Bana bu yöntemle tüm sorunlarımı sihirli bir şekilde çözmeyi ve onlardan kurtulmayı öğretti. Bu kitabı seveceksiniz... Ben gerçekten sevdim."
-Louıse L. Hay-

Korkularınızdan ya da toplum önünde konuşamama gibi fobilerinizden kurtulmak, bağımlılıklarınıza son vermek, sırt ve bel ağrısı gibi fiziksel ağrılarınızı ortadan kaldırmak, kilo sorunlarınıza artık bir çare bulmak ve travmaları atlatmak için bu kitap sizi dünyadaki en hızlı ve etkili yöntemle tanıştırıyor.

Milyonlarca insanın hayatına sihirli dokunuşlar kazandıran, dünyaca ünlü EFT uzmanı Nick Ortner'in ortaya koyduğu bu sistem doktorlar tarafından pek çok sağlık problemini çözmede öneriliyor. Gerçek hayattan olağanüstü iyileşme hikayeleri, diyagramlar ve egzersizler ışığında imkansız gibi görünen durumların rahatlıkla üstesinden gelebilirsiniz. Hayalinizdeki hayatı yaşamak, kendinize yeni bir şans vermek sizin elinizde.

"Şüpheciliği bir kenara bırakın; bu yöntem gerçekten işe yarıyor. Ben Nick'le çalıştım ve yöntemi sayesinde hayatımı değiştiren müthiş sonuçlar elde ettim."
-Dr. Wayne W. Dyer-

"Bu kitabı tüm kalbimle öneriyorum! Okuyun ve daha sağlıklı ve daha iyi bir hayata başlayın."
-Christiane Northrup-

"İnanılmaz! Hayatınızı güçleştiren duygusal ve fiziksel sorunlarla nasıl başedeceğinizi açıklayan bir kitap. Nick Ortner insanı hayrete düşüren bu yöntemi anlatırken bir dâhi gibi başarılı. Bu kitabı şimdi okuyun ve sonsuza dek özgür kalın!"
-Dr. Joe Vitale-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2014
 • Sayfa Sayısı:
  366
 • ISBN:
  9786054629558
 • Çeviri:
  Handan Ünlü Haktanır
 • Yayınevi:
  Koridor Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Selin D. 
22 Tem 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Eft ile ilgileniyorsanız bence ilk okumanız gereken kitap bu. Temel bilgiyi veriyor. Anlatımı sıkıcı değil. İlgi uyandırıyor. Daha ayrıntılı ve teknik bir kitap istiyorsanız bu kitabı okuduktan sonra Enerji Eft -Silvia Hartmann bu kitabı okumanızı tavsiye ederim.