En Karanlık Arzu Lords of the Underworld Serisi 5

9,0/10  (15 Oy) · 
39 okunma  · 
14 beğeni  · 
1.006 gösterim
Ölümlülere Ait Zevkleri Tadabilmek İçin Cennetten Vazgeçen Bir Melek Ve Arzularını Onunla Keşfeden Ölümsüz Bir Savaşçı…

Haftalarca etrafında görünmez bir dişinin varlığını hisseden ölümsüz savaşçı Aeron, bu yaratığın, kendisini öldürmekle görevlendirilmiş melek-iblis celladı Olivia olduğunu keşfeder. Genç kadın, görevini yerine getiremediği için cennetten kovulmuş ve ölümsüzlüğünü kaybetmiştir. Aeron, Olivia'nın hikâyesine inanıp ona kalbini kaptırdığı takdirde herkesi tehlikeye atacağını bilse de, bu olağanüstü mavi gözlü ölümlü, onun en karanlık arzusunu çoktan ortaya çıkarmıştır. Aeron, sorumlulukları ve onu içten içe tüketen arzusu arasında kalır ancak yenmesi gereken bir düşmanı vardır ve sadık iblisi, Olivia'yı savaşçının hayatından uzaklaştırmakta kararlıdır. Üstelik genç kadının yerine getiremediği görevi tamamlamak için gönderilmiş başka bir cellat da peşindedir… Sonsuza dek lanetlenmiş, karşı konulamayacak kadar baştan çıkarıcı ve kesinlikle çok ateşli savaşçılar… Karanlığın Efendileri.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2015
 • Sayfa Sayısı:
  448
 • ISBN:
  9786053435488
 • Orijinal Adı:
  The Darkest Passion
 • Çeviri:
  Sevinç Seyla Tezcan
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Meryem Özalp 
19 Eki 2016 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Bu kitapta adamimiz Aeron yani Gazap geçmişte yaptığı yıkımları unutmamak için bütün vucudunu yıkım resimleriyle donatmış. Her yerini yuzu bile dahil. Danika yi oldurme emri werldigi zamanlarda tabi bu kisimlar dier kitaplrda var. tutsak oldugu yerde Legion ile karsilasyr. Legion Aeron'un kizim diye sevdigi kucuk iblisi. Iblisi ole dusunyr mu hayir. Aeronun etrafnda bir melek dolastigi icn yaklasamiyor. Aeron da hissedyr ama goremyr tabi ki. Bir gun yaşadıkları yerin yakınında bir kız göruyor. Kız yürüyemiyor ve sürekli düşüyor ama azimle devam ediyor. Kızımız Olivia. Olivia'nın asıl görevi Aeron'u öldürmek ama onu izlediğinden beri Aeron'a karşı birşeyler hissediyor. Onu öldürmeye karşı çıktığı için cennetten kovulmuş ve düşmüş bir melek. Kanatlarını bile kaybedyr. Ama dünyada yaşaması çok zor. Meleklern basi 13 gun sure veryr. Kalan zamanını ise Aeron'la geçirmek istiyor. Aeron ise Olivia'dan kurtulmaya çalışıyor. Ama aralarındaki çekim ister istemez onları birbirine bağlıyor. Bu sırada umut iblisi Galen'in yönettiği Avcılar dört büyük kutsal emanetten biri olan Görünmezlik Pelerinini buluyor. Efendilerin o pelerini bulması gerekiyor. Sonlara doğru olaylar öyle bir yere geliyor ki şok oluyorsunuz. Yazar her kitapta olduğu gibi bu kitapta da bizi ters köşeye yatırıyor. Yani yazar oyle sonlar yazmis ki surekli agzim acik kaliyor. Helal olsn walla her kitabi baska guzel ve etkisi altina aliyor. Kaldi cevrilen son kitap Yalan iblisi Gideon ;)

PINAR DEĞİRMENCİ 
11 Eki 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Deliyim biliyorum ama bitirmeden uyuyamazdim
Of gazap nasıl bir olay nasıl bir hikaye hasta olmama rağmen bitirdim artık uyuyabilirim
Gazap ile melek hikayesi harikaydı yine ya. O nasıl vazgeçişler tutkular bayıldım
Neyse sopi yok. Bir kitap kaldı ve ben çok Üzgünümkitaba puan10/10

Kitaptan 2 Alıntı

Ümran 
19 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kıymetli bir şeyi yitirdiginiz zaman, anısı bir daha asla sahip olamayacaginiz şeylerin acı verici anımsatıcısı oluyordu.

En Karanlık Arzu, Gena ShowalterEn Karanlık Arzu, Gena Showalter
Gamze Sel 
06 Şub 12:46 · Kitabı okudu · 9/10 puan

"Onu asla unutmasın diye, izini bırakmak istiyordu. Onu asla hatırlamasın diye kendini hafızasından silmek istiyordu.
Ayrıldıkları zaman acı çekmek istemiyordu. Bir başkasını bulsun istiyordu. En az o bir başkasını kendi elleriyle öldürmek istediği kadar. Ama daha çok mutlu olsun istiyordu.
Gülümsesin.
Eğlensin.."

En Karanlık Arzu, Gena ShowalterEn Karanlık Arzu, Gena Showalter