En Karanlık Öpücük Lords of the Underworld Serisi 2

8,3/10  (23 Oy) · 
58 okunma  · 
16 beğeni  · 
1.064 gösterim
Birçok erkeği baştan çıkardı...

Fakat hiçbir zaman aradığını bulamadı. Bugüne kadar...Asırlardır hayatta olmasına rağmen Anya, anarşi tanrıçası, bugüne dek tutku denilen şeyi tatmamıştır. Lucien'la karşılaşana dek… Lucien, ruhları öteki âleme taşıyan bir savaşçıdır ve daha ilk görüşte Anya'nın dikkatini çekmiştir. Lucien'ın büyüsüne kapılan Anya, onu elde etmek için artık her şeyi göze almıştır.Fakat Kronos, Yeraltı Dünyasının Efendisi Lucien'ın Anya'yı tutsak etmesini emretmiştir. Şimdi Lucien ve Anya içlerinde birbirlerine karşı güçlü bir arzu taşırken onları kontrol eden bu güçlere karşı da savaşmak zorundadır.Sonsuza dek lanetlenmiş, karşı konulamaz bir şekilde baştan çıkarıcı ve kesinlikle çok ateşli savaşçılar...Karanlığın Efendileri.
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786055289751
 • Orijinal Adı:
  The Darkest Kiss
 • Çeviri:
  Meltem Uzun Akbulut
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
nazcan demir 
15 Şub 19:53 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Serinin birinci kitabında bana göre karakterlerin arasındaki duygu bu kitaba göre daha güzel işlenmişti. Bu kitapta daha çok olay vardı ve o kadar çok yaşadı ki ikili ben ne zaman sevgili oldular hangi olaydan sonra daha iyi oldular anlamadım. Olaylar çok üst üste geldi. Romanda bir oturup doğru düzgün konuşmaya vakitleri olmadı umarım öbür roman bu kadar karışık olmaz. Ve herşeye rağmen zevkle okudum elden ne gelir bu zamanda güzel yazar bulmak zor hele ki bu türde.

senem palaz 
29 Eki 2017 · Kitabı okuyor · Puan vermedi

Ilk kitabına bayildigim için hemen ikincisine başladım. Ilginç bir fantastik kurgu olduğu için kitabı elimden bırakmak istemiyorum. Hiç bitmez umarım.

büşra koç 
19 Ağu 2015 · Kitabı yarım bıraktı · Puan vermedi

Bir kitapçıya girdiğimde indirimde olduğunu görüp aldım fakat alırken dikkat etmediğim bir şey vardı oda serinin ikinci kitabı olmasıydı ama internette araştırdım ve her kitapta bir savaşcıyı anlattığını öğrendim ve okumaya başladım Anya ve Lucien iki karakterde muhteşem birbirlerini o kadar arzularken bir araya gelemiyorlar soluksuz okuyorum kitabı ve sonunda ne olacak merak ediyorum işler bu kadar karışıkken bakalım sonunda şaşırtmayı becerebilecekmi yazarımız

angelsbooks 
17 Haz 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Serinin bu kitabı Ölüm iblisiyle yaşayan Lucien'i anlatıyor. İlk kitabı okuyanlarınız bilir, temelde ilerleyen bir ana konu da var burada. Bu kitapta tutku tavan yapmış durumda. O yüzden içeriği yetişkin okurlara hitap ediyor. Bu tarzdan rahatsız olan bir yapınız varsa elinize almayın. Ama sevenlerdenseniz hoşunuza gidecektir. Ayrıca ben Anya'yı çok sevdim. Hem sevimli hem çatlak :)

Meryem Özalp 
09 Eki 2016 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Üfff bea :)
Hikaye Anya'nın Lucien'i tavlamaya çalışmasıyla başlıyor. Ama ne tawlama yani hic wazgecmiyor Lucian sanki duwar ne yaparsa yapsin hic yanstmyr kiza karsi cekilse de kendini uzak tutuyor. Anya Anarşi Tanrıçası. Annesinin ünü yüzünden hep küçük görülmüş. Herkes annesi gibi olmasini beklemis ama onun da bir laneti var. Hiç bir zaman gerçekten sevilmemiş ama çok güçlü bir karaktere sahip. Isinlanabiliyor.Tam bir tanrica ;) Onda Kronos'un istediği bir şey var.Kronos ta gereksiz bir tanri. Cok uyus oldum herife.Anya da Bir anahtar var. Kronos Anya dan anahtari alabilmek ve anyayi öldrmesi için Lucien'i görevlendiriyor. Iste tam bu sirada araya cekim tutku arzu ask giriyor. Duwar Lucian direnemiiyor ve Anya'ya kapiliyor. Bu arada Lucian Ölüm muhafizi. Ölulerin ruhunu alip cennete ya da cehenneme goturuyor.anliyacaginiz bu seri de yok yok o yuzden okuyun ve de okutun ;) Sira geldi 4 gozle bekledigim Aci muhafizima Reyeeess bekle beni :))

PINAR DEĞİRMENCİ 
08 Eki 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Yorum yapmak nedense bu kitaplarda zor geliyor bana.
Karanlığın efendileri kitabının ikincisi de bitti ve ben yine soluksuz okudum.
Ölüm ile küçük tanrıça
Kitap zaten ilk kitaptan kendini belli etmişti. Ama bu denli beklemiyordum. Küçük tanrıçamızin ölümü gördüğü an etkilenmesi ve onu istemesi ile serüven başlıyor
Bilinmeyen şey ise çekicilik yanında onda gördüğü arzu
Kehanetler ve hiç bitmeyen vazgeçişler aşk olunca nereden vazgeçersin bu kitapta da onu görüyor ve hissediyorsunuz ilklerinize kadar.
Yorum yapamıyorum inanin ve diyorum ki enfes bir kitaptı o yüzden 10/10

Yeşim Temiz 
02 Tem 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Ölüm iblisi ile lanetlenen savaşçı Lucien ve anarşi tanrıçası Anya'nın hikayesi. Serinin ilk kitabında Ashlyn'in hayatını Maddox'u her gece yaşadığı lanetten kurtarmak için feda etmişti ve buna dayanamayan Maddox, Anya'nın yardımı ile Ashlyn'e tekrar kavuştu. İlk kitabın bu kısmında ortaya çıkan Anya ikinci kitapta baş kahraman olarak geri dönüyor. Lucien ise Titan kralı Kronos'un Anya'yı öldürmesini emretmesi ile görevi ve arzusu arasında kalıyor. Anya'nın ve Lucien'ın geçmişini, sırlarını öğreniyoruz..

Kitaptan 5 Alıntı

nazcan demir 
13 Şub 19:42 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 7/10 puan

Hayır, bu andan daha değerli hiçbirşey yok!

En Karanlık Öpücük, Gena Showalter (Sayfa 283 - lucien)En Karanlık Öpücük, Gena Showalter (Sayfa 283 - lucien)
nazcan demir 
11 Şub 21:36 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 7/10 puan

"Beni çekici buluyormusun çiçek?"
Gözünün altında bir kas seğirdi." Benim adım bu değil."
"Peki, o hâlde. Beni çekici buluyor musun kurabiyem?"

En Karanlık Öpücük, Gena Showalter (Sayfa 21)En Karanlık Öpücük, Gena Showalter (Sayfa 21)