En Karanlık Zevk Lords of the Underworld Serisi 3

9,2/10  (12 Oy) · 
41 okunma  · 
10 beğeni  · 
1.152 gösterim
Onu kaybetmek dışında her acı ona zevk verebilirdi...

İçinde Acı iblisiyle yaşayan Reyes, zevkten mahrum bırakılmıştır. Ama çılgınca arzuladığı ölümlü Danika Ford'a sahip olabilmek için gerekirse tanrılara karşı koymaya hazırdır. İstediğini elde etmek için savaşmak zorundadır, aksi takdirde Danika'yı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktır.

Danika kaçak hayatı yaşamaktadır. Onu ve ailesini öldürmeyi kafalarına koymuş olan Yeraltı Dünyasının Efendileri'nden aylarca kaçmayı başarmıştır. Rüyalarındaysa ateşli dokunuşlarını unutamadığı savaşçıyı, Reyes'i görmektedir. Ama bu birliktelik, sevdikleri insanların ölümüne sebep olabilir...

Sonsuza dek lanetlenmiş, karşı konulamaz bir şekilde baştan çıkarıcı ve kesinlikle çok ateşli savaşçılar...

Karanlığın Efendileri
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2013
 • Sayfa Sayısı:
  464
 • ISBN:
  9786053431145
 • Orijinal Adı:
  The Darkest Pleasure
 • Çeviri:
  Cemre Akkartal
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
PINAR DEĞİRMENCİ 
09 Eki 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · 10/10 puan

Üçüncü kitapta bitti. Çok merak ettiğim acı iblisinin sahibi Reyes
Danika yi gördüğü an etkilenmişti ama bu denli sahip olacağı ve bu denli güzel bir hikayelerinin olacağını düşünmemiştim.
Öyle güzeldi ki hiç bitmesin istedim. Kitapta diğer kişilerin hayatlarından kesitler de öyle güzeldi ah Paris o karar anı öyle etkiledi ki beni kitabın bence kilit noktası orasıydı . Çok beğendim çok anlatIlmayacak kadar. İnce ruhunu yansıtan Reyesi ve herseye rağmen onu isteyen Danika yi
İnsanın bunlar gerçek mi diyesi gelen bir kurgu o yüzden kitap 10/10

Meryem Özalp 
 12 Eki 2016 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Offf ya sonunda.. yani 4 gozle Reyes'i bekleyipte okuyamamak. Şu okul zamanlari niye var kiii .. neyse 3.kitap adamim Reyes'in. Reyes acı iblisi ile lanetlenmiş. Adi ustunde kendine aci cektirmeye bayiliyor bundan zewk aliyor. Surekli kendini kalenin tepesndrn atyr atmadigi zamanlrda kendini kesiyor. Benden de bu beklenir nerde sayko orda ben :D ama napsin lanetlenms elinde deel :)
Danika ise birinci kitaptan beri var. Pis tanri bozmasi Kronos, Aeorona (gazap iblisi) Danika ve ailesini öldürme görevi veriyor.Aeron her ne kadr gazap iblisi olsa da masum insanlari öldrmktn uzak duruyr cunku hepsi de zamannda iblise uymann acisini cekmisler. Bu yuzden Reyes ve arkadslari Danika ve ailesini kaleye kapatıyorlar. Onlari gazaptan koruyabilmek icin. Danika'da normal değil. Tabi ki hic sasirmadik sayko adamin normal sewducegi mi olurmus cannim :D neyse bizim kiz geceleri rüyalarında bazı görüntüler görüyor ve bunlari resmediyor. Iste burda malesf tanrilarin dikkatini cekiyor.Reyes te onu korumaya calisiyor ama kizimiz kaciyor tabi ki. Bu kowalamaca da birbirlerine kapilip gidiyorlar. Kitapta dier iblislerden kesitler war. Paris'e cok uzuldum ve yaptigi hareketle en sewdigim oldu diyebilirm bu seride. umarm bir an once onun hikayesi de cikar da okuruz. Aman yine cok konustum kisacasi Bu seri de sahiplenme duygusu, arkadslarn birbirleri ve sewdikleri icin kendilerinden bisiler feda etmesi.. cok hos ve cok guzel ifade edilmis. Keske diyorsunuz bu arkadslardn bizde de olsa :) yani uzun lafin kisasi bu sefer son :D bu seri gercktnn kacmaz. Okuyun okutun ;)