Erkeğin Kutsal Kitabı Güzel Kadınları Nasıl Baştan Çıkartırsınız?

7,7/10  (3 Oy) · 
4 okunma  · 
4 beğeni  · 
1.155 gösterim
Bu kitap kadınların içsel doğasını, bilinçaltı kalıplarını, kendini yansıtış şekillerini ve erkeklerle olan iletişimlerinde kullandıkları yöntemleri anlatmaktadır.

Bu sayede bir kadınla ilişkiye girme sistemini temelden öğrenip anlayacak ve bunun üstüne kadınlarla olan iletişiminizi istediğiniz şekilde güçlü bir biçimde kurabileceksiniz. Bu kitapta ezberlemeniz gereken bilgiler değil, anlamanız gereken sistemler, en kapsamlı ve işe yarar şekliyle size aktarılmaktadır.

Bu teknikler kadınların duygu ve düşünce yapılarına göre şekillendirilmiştir ve bu teknikler kadınların bilinçaltındaki çekim düğmelerine basabilmeyi sizlere öğretecektir.

"Verdiğiniz paraya değer mi? Kesinlikle. Bu, sanırım bugüne kadar hayatımdaki en etkili şeydi. Kesinlikle hayatınız değişecek!"
- Veroxii

"Şahane bir kitap... kadınlarla ilgili tüm bilgilerimi kökten değiştirdiniz. Tüm bu şeylere ne kadar zaman ve emek harcadığınızı hayal bile edemiyorum."
- Mad Dash

"... dünya çapındaki erkeklerin kadınlarla tanıştıklarında kullanacakları birinci elden iyi keşfedilmiş özel bir dile ve taktiklere sahip."
- The New York Times

"İngiliz zoolog ve cinsiyet uzmanı Desmond Morris, aşk evrelerinin akıllıca bir sentezini yapan Metottan etkilendiğini söylüyor. 'Erkeklerin yaptığı en büyük hata kur yapmanın tüm aşamalarını gerçekleştirmemeleridir' diyor ve ekliyor 'İşe yaramasını istiyorsanız, aşama aşama ilerlemelisiniz."
- Elle Magazine
(Tanıtım Yazısından)