Erkek İçin En İyisi

0,0/10  (0 Oy) · 
0 okunma  · 
0 beğeni  · 
121 gösterim
"Bu çok iyi. Oldukça eğlenceli. Çılgınca, iyi-yazılmış, akıllıca ve kıyasıya gözlemlenmiş ve erkekler, kadınlar, aşk ve anne-babalık hakkında bilgi yüklü, her sayfasını ürkmüş bir bilinçle okuyacaksınız. Muhteşem, muhteşem, muhteşem."
-India Knight
Michael Adams yirmili yaşlarının sonlarında evini başka üç adamla paylaşan bir reklam jingle bestecisidir. Günlerini yatakta uzanarak, bilgisayar ve gereksiz müzik oyunları oynayarak geçirir ve nadiren de çalışmaktadır. Ve canı istediğinde köprüden karşıya geçer ve durumdan şüphelenmeyen karısı ve çocuklarının yanına döner.
Michael çifte hayat yaşamaktadır. O karısına gece çalışacağını ya da iş seyahatine çıkacağını söyleyerek bebeklerin perişan edici yoruculuğundan kaçmaktadır. Eşi zorluklar içinde boğuşurken, o birkaç mil uzaklıkta erkek cennetinde çocuklarıyla ilgilenmek zorunda olan çoğu adamın hayalindeki aptalca, anlamsız, ama inanılmaz eğlenceli şeyleri yapmaktadır ta ki bu kaçışı ortaya çıkıp evliliğini yok etme tehdidi ile yüzleşene kadar.
Erkek İçin En İyisi günümüz erkeğinin ruhunun derinliklerinden bir parça sunan trajikomik aile çekimi ile kaçma hayali arasında kalmışlığın bir itirafıdır. Dürüst bir gözün incelik kattığı günahsız bir zamanlama, cömert bir şekilde hem belaltı esprileri hem de erkek ile kadının bir birikirine benzer olmadıkları bilincinin şokunu aynı başarıyla sunuyor.
John O'Farrell okuyucuya babalığın hak ettiği ve ihtiyaç duyduğu canlı ve zeka yüklü bir roman sunmuş.
"Esprilerle yüklü... Tükenmek bilmeyen mizah. Bana göre bir kadının erkek beyninin nasıl işlediğini anlaması için bu kitap en iyisidir. Her sayfasında kahkahalar garanti. John O'Farell komik mi? Oldukça."
-The Mirror
"Büyük eğlence... Görkemli bir itirafçı anlatım. Bu çılgınca okunan gözlem kitabı bekarlık nostaljisinin absürt neticelerine yapılan bir keyif yolculuğudur."
-Literary Review
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2009
 • Sayfa Sayısı:
  304
 • ISBN:
  9786055943875
 • Çeviri:
  Özlem Nihan Yeğengil
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü: