Erkekler ve Diğer Felaketler

Kerstin Gier

Erkekler ve Diğer Felaketler Konusu

Hayallerinizdeki erkeği ararken tuhaf ve komik maceralar yaşayabilirsiniz. Herkesin kırık kalpleri onarma yöntemi farklıdır ama başınıza böyle bir felaket gelirse dondurma ve cipse sarılmaktan başka bir şey yapmalısınız! Yirmi altı yaşındaki bir genç kızın mutsuz olmak için pek çok sebebi olabilir: Erkek arkadaşı sadece sporla ve başka kadınlarla ilgileniyordur, örneğin. Üniversite öğreniminden ve bürodaki işinden çok sıkılmıştır. Kendini teselli etmek için beraber olduğu erkeklerin hepsi de tam bir felakettir. Üstelik kız arkadaşlarının durumu da pek içi açıcı değildir. Arkadaşlarından biri bütün prensiplerini bir tarafa atmış ve her şeyi bildiğini zanneden, pisboğaz ve kaba, ama iyi para kazanan biriyle birlikte; diğeri erkek arkadaşı tarafından aşağılanıp aldatılıyor; bir diğeri ise ukalanın tekine âşık! Romanları en çok satanlar arasında en coşkulu eleştirileri alan Kerstin Gier, filme çekilmiş ve başrolünü Heike Matsch'ın oynamış olduğu "Erkekler ve Diğer Felaketler"de bu dört kız arkadaşın bir felaketten diğerine koşmalarının, sürpriz sona kadar, esprili, neşeli ve heyecanlı hikâyesini anlatıyor.
Çevirmen:
Banu Schult
Banu Schult
Editör:
Ferda Yaraş
Ferda Yaraş
Editör:
Elif Özcan
Elif Özcan
Tahmini Okuma Süresi: 8 sa. 10 dk.Sayfa Sayısı: 288Yayınlanma Tarihi: Şubat 2010Yayınevi: Kyrhos YayınlarıOrijinal Adı: Nönner und andere Katastrophen
ISBN: 9786054232918Ülke: TürkiyeDil: TürkçeFormat: Karton kapak
Türler:

Puan

7.610 üzerinden
3 Puan · 0 İnceleme

Erkekler ve Diğer Felaketler Yorumları ve İncelemeleri

Tümünü gör

Kitap İstatistikleri

Kitabın okur profili

Kadın% 57.1
Erkek% 42.9
0-12 Yaş
13-17 Yaş
18-24 Yaş
25-34 Yaş
35-44 Yaş
45-54 Yaş
55-64 Yaş
65+ Yaş

Yazar Hakkında

Kerstin Gier
Kerstin GierYazar · 16 kitap
Kerstin Gier işsiz pedagog olarak 1995 yılında kadın romanları yazmaya başladı ilk romanı filme çekildi. Ahlaksız Teklif adlı romanı 2005 yılında Alman dilinde yazılmış en iyi aşk romanı dalında DeLİA Ödülü'ne layık görüldü. 1966 doğumlu yazar, kocası, oğlu, iki kedisi ile Bergisch Gladbach yakınlarında bir köyde yaşıyor.

Erkekler ve Diğer Felaketler Sözleri ve Alıntılar

Tümünü gör

Erkekler ve Diğer Felaketler İletileri

Tümünü gör
Henüz kayıt yok