Eş Frekans Yasası Hayallerini Gerçeğe Dönüştürmek İsteyenler İçin

0,0/10  (0 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
369 gösterim
Yaşadığımız evrende her şey sadece enerjiden ibarettir. Benzer enerjiler birbirlerini çekerler. Zihnimizdeki kırmızı bir arabaya sahip olma düşüncesi, öznel enerjidir. Sahip olduğumuz kırmızı araba da nesnel enerjidir. Eş Frekans Yasası; öznel enerji frekansından, nesnel enerji frekansına giden yoldan ibarettir.
Bir sevda arıyorsun yıllarca, buluyorsun, yüreğine sokuyorsun ama yüreğini acıtarak çıkıp gidiyor en sonunda. Çok seviyorken, var olan Duygusal Eş Frekansınız parazit frekansların etkisi altında yok olup gidiyor.

ABD Başkanı Obama, İstanbul'u ziyareti sırasında bir salonda konuşma yaparken, ezan okunmaya başlamıstı. Ezan sesine saygı davranışıyla Türk halkıyla eş frekansa geçmişti. Yine bir Mısır gezisinde parlamentoda konuşma yapacaktı. Günler öncesinden istihbarat gelmişti. Mısırlı milletvekilleri protestoya hazırlanıyordu. Kürsüye çıktı ve Mısırlı parlamenterlerle duygusal eş frekansa geçecek öyle bir söz söylediki, herkes susup O'nu dinledi: "Esselamu Aleyküm!"

Yaşamın gizli kalmış bu sırrını çözmek için, bu kitap, sizinle Eş Frekansa geçmeyi bekliyor. Kader böyledir işte; fırsatlar sadece ayağınıza kadar gelir ama golü sizin atmanızı bekler.
Keyifli okumalar...
(Tanıtım Bülteninden)