Eşim Aşkım Olsun

8,9/10  (7 Oy) · 
50 okunma  · 
8 beğeni  · 
876 gösterim
Eşim aşkımdır diyenler, "Bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur." atasözünü bilirler.

Sevgi emek ister. Karpuz değil ki tarlada kendi başına büyüsün. Sevgi bir bebek gibidir; ilgi ister, bakım ister, fedakârlık ister.
Bazen'eşim baksın büyütsün'diye bırakırız, sevgimiz açlıktan ölür. Bazen çabuk büyüsün diye çok doyururuz, o zaman da çatlar ölür.

Doğru hareket ettiğimizi zannederek, küçük gibi görünen büyük hatalarla sevgimizi kendi elimizle yok ederiz çoğu zaman.
Ve doğru davranışın ne olduğunu bilemeyiz bazen. Bu kitapta; kadın ve erkeğin yaratılış farklılıkları göz önüne alınarak yazılmış hikâyelerle sevginizi büyütmek ve yaşatmak için ip uçları bulacaksınız.

Bu kitap bir sevgi bakım kitabı... Mutluluğunuz artsın, Eşiniz Aşkınız Olsun, diye...
Merve Araz 
 13 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 10 günde · Puan vermedi

Çok eğlenceli ve küçük küçük hikayeciklerden oluşan bir kitap. Bence her evlenecek olan Müslüman'ın okuması gereken bir kitap. Tabi, yok canım ne evlenmesi;ben evlenmeyi düşünmüyorum diyen varsa ona bir şey diyemem :D. Okurken bazen sevindim bazen üzüldüm bazen sinirlendim bazen de yüzümde samimi bir gülümseme oluştu. Bazen de kendi hatalarımı gördüm. Annemle tartıştığımız zaman kendi yaptığım hatalar(eşler arasındaki ilişkiyi anlatmasına rağmen). Bence her insanın bu kitaptan çıkaracağı dersler var. Kesinlikle önerebileceğim bir kitap :).