Esrarengiz Köşk Spiderwick Günceleri (The Spiderwick Chronicles) Serisi 1

7,3/10  (9 Oy) · 
23 okunma  · 
6 beğeni  · 
581 gösterim
(Kitabın içinden..)

Sayın Bayan Black ve Bay DiTerlizzi;

Birçok insanın cinlere ve perilere inanmadığını biliyorum; ama ben inanıyorum ve sizin de inandığınızı sanıyorum. Kitaplarınızı okuduktan sonra, kardeşlerime sizden söz ettim ve böylece bir mektup yazmaya karar verdik. Gerçek cinler ve periler tanıyoruz. Aslına bakılırsa, onlar hakkında bir sürü şey biliyoruz.

Bu mektuba iliştirdiğimiz sayfa, tavan arasında bulduğumuz eski bir kitaptan çekilmiş bir fotokopidir. Çok iyi bir kopya değil, çünkü fotokopiciyle biraz dalaştık. Kitap insanlara cinleri nasıl tanıyacaklarını ve onlardan nasıl korunacaklarını anlatıyor. Acaba bu kitabı kendi yayımcınıza verebilir misiniz? Eğer mümkünse, zarfın içine bir mektup koyun ve zarfı kitabevine geri verin. Kitabı göndermek için uygun bir yol bulacağız. Normal posta çok tehlikeli.

Tek istediğimiz şey insanların bundan haberdar olması. Bizim yaşadığımız olaylar başkalarının da başına gelebilir.

En derin saygılarımızla,
Mallory, Jared ve Simon Grace.
 • Baskı Tarihi:
  2008
 • Sayfa Sayısı:
  110
 • ISBN:
  9789753237871
 • Orijinal Adı:
  Spiderwick Chronicles
 • Çeviri:
  Nurettin Elhüseyni
 • Yayınevi:
  Doğan Egmont
 • Kitabın Türü:
Ömer Faruk 
27 Tem 03:35 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bana okumayı sevdiren ve kitaplara farklı bakmamı sağlayan en önemli kitap ve kitap serisi....Bambaşka bir dünyada büyülü bir dünya....3 kardeşin ve annelerinin esrarengiz köşk ve çevresindeki büyülü olayları anlatan kitap serisinin başlangıcı....

Samet körpe 
20 May 14:24 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Fena sayılmaz , kitapları 100 sayfa kadar genelde. Kapak tasarımı , iç tasarımı ve hikayeyi resimlerle anlatması hoşuma gitti. Yine de yetişkinler için yeterli değil , çocuk kitabı denilebilir.