Est Hayatınızı Değiştirecek 4 Gün

4,6/10  (15 Oy) · 
43 okunma  · 
7 beğeni  · 
900 gösterim
Zar Adamın Yazarından Sıradışı Bir Roman

"Sizin hayatlarınız yolunda gitmiyor. Hayat hakkında müthiş teorileriniz, çarpıcı fikirleriniz, zekice inanç sistemleriniz var. Hepiniz (her biriniz) hayatlarınızı idare etme konusunda çok mantıklısınız ve hayatlarınız yolunda gitmiyor. Sizler dallamasınız."
EST Eğitmeni

EST, birbirlerinden farklı birçok geleneksel dinin ve psikoterapik disiplinin en iyi tekniklerini kullanır. Amacı, iki hafta içinde insanlara yaşamlarını değiştirecek eşsiz bir deneyim kazandırmaktır.
Mezunların pek çoğu, deneyimledikleri her şeyin tüm sorumluluğunu üstlendiklerinde, "sorunlarının" uçup gitme eğiliminde olduğunu keşfetmiştir.
Bu seminere katılan binlerce kişi arasında Yoko Ono, Cher, Jeff Bridges, Joel Schumacher ve Diana Ross gibi ünlü isimler de yer almaktadır.

"EST, tüm zamanların en iyi kişisel gelişim romanıdır." Dr. Joe Vitale
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2012
 • Sayfa Sayısı:
  352
 • ISBN:
  9786055360412
 • Orijinal Adı:
  The Book Of Est
 • Çeviri:
  Özlem Nihan Yeğengil
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Sadettin TANIK 
16 Nis 2015 · Kitabı okudu · 3 günde · 6/10 puan

Kişisel gelişim üzerine yazılmış bir kitap. Bilindik öğütleri, değişik bir dille veriyor. Asıl anlatılmak isteneni size fark ettirmeden veriyor. Biraz sıkılabilirsiniz ama yine de okuyun derim…

emine karakaya 
31 Tem 2016 · Kitabı okudu · 8/10 puan

"Sizler dallamasiniz" bir çok sorunun ve içinizdeki sorularin cevaplarini bulma noktasinda yol gösterici ve cevabini bilip kabul edemeniz noktalarda kabullenmenize yardimci her insan aslinda biraz aptal...

A 
22 Kas 2015 · Kitabı okudu · 2/10 puan

Sonuna çok zor geldiğim, çok sıkıcı bir kitap.

Nurettin D 
27 Ağu 2014 · Kitabı okudu · 2/10 puan

Çok sıkıcı, saçma bir kitap. Tavsiye etmem

Kitaptan 1 Alıntı

Tutmadığınızda kimseyi incitmeyecekmiş gibi görünen bir sözü tutmak mantıklı değildir ve hepiniz mantıklı kişiler olduğunuzdan, sözlerinizi tutmayacaksınız.

Est, Luke RhinehartEst, Luke Rhinehart