Evrim Aldatmacası Evrim Teorisi'nin Bilimsel Çöküşü ve Teorinin İdeolojik Arka Planı

4,7/10  (18 Oy) · 
37 okunma  · 
3 beğeni  · 
718 gösterim
Bu kitap, evrim teorisinin biyolojik çözüşünü ayrıntılı ancak kolay anlaşılır bir şekilde ortaya koymaktadır. Teoriyi savunan bilim adamlarının hiç çekinmeden başvurdukları sahtekarlıkları ve çarpıtmaları gözler önüne sermektedir. Bunun ardından da, bu teoriyi ayakta tutmaya ve kitlelere kabul ettirmeye çalışan güçlerin analizini yapmaktadır.
Baki Coşkun 
11 Kas 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

İlk çıktığı yıllarda okumuştum evrimciliğin zorla dayatıldığı ilmi gerçeklik olarak insanlara zorla kabul ettirilmeye çalışıldığı zamanlardı. Bu kitap bu fikre karşı çıkan ilk kitaptı diyebilirim. Evrim teorisini yine bilimsel verilerle çürüten gerçekleri bize sunmuştu.

Cebrail Gözen 
12 May 16:55 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Genel manada Adnan Oktar ın hareketlerini düşüncelerini kabul etmesem de okunmasını tavsiye edebileceğim bir eser. Ön yargı ile yaklaşıp okuyup okumamanız sizin bileceğiniz bir şey. Ben bilgiye bilginin çıktığı kaynağı göze alarak ortaya çıkmış bir ön yargının hiç bir faydasının olmadığına inanıyorum

Thalia Semiramis 
25 Eyl 2016 · Kitabı yarım bıraktı · 4/10 puan

Bir insan neden inanmadığı bir şeyin yalan olduğunun kanıtlarını ve incelemelerini okur ki? Ben neden olmasın diye okumak istedim fakat çok sıkıcı olduğu için atlaya atlaya bitirdim :/

can dağtekin 
23 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Kitabın adı birçok kişiyi yerinden hoplatıyor olabilir. Vicdanlarının kabul ettiği Allah inancının, büyüklenme sebebiyle inkar etmeleri bu gerçeği değiştirmez. Evrim bir aldatmacadır, hurafedir.

ibrahim yazkan 
24 Şub 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Evrim teorisine karşıt olarak konumlanmış ve ona göre bilimi yorumlayan bir eser.Okunmalı ama kendisini insan kaptırmamalı.