Eylül Çıkmazı

7,4/10  (14 Oy) · 
33 okunma  · 
13 beğeni  · 
659 gösterim
Nefes nefese bir ilk bakış...
Tehlikeli bir yakınlaşma...
Kalplere düşen tutkulu bir aşk...

Sakin hayatı bir gecede beklenmedik bir hızla değişen Eylül için aşk, mavi gözlerinde tehlikeler barındıran ve aynı zamanda ona tutkuyu vadeden adamdan ibaretti.

Ölümü her an ensesinde hisseden Poyraz, siyah parıltıların dans ettiği kuytu yeşilliklerle buluştuğunda, artık her şey için çok geçti. Direnmeye çalışsa da benliğine usulca sızan aşk, tüm savunmasını paramparça etti.

Zaman ilerledikçe gün yüzüne çıkan tehlikeler, bir nefes kadar yakınlarında dolaşırken, iki âşık zorlu bir sınava tutulacaktı...

Poyraz, en büyük korkusuyla yüzleştiğinde,
Verdiği sözleri yerine getirebilecek ve eylül'ü hayatta tutmayı başarabilecek miydi?
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2016
 • Sayfa Sayısı:
  512
 • ISBN:
  9786059232555
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Esin Aykan 
 13 Oca 2017 · 8/10 puan

2016'nın son kitabıydı benim için..Gerek kurgusu gerek karakterleri yönüyle güzeldi.Eylül ve Poyraz'ın adım adım evliliğe giden hikâyesi anlatılıyor.Babasını kaybettikten sonra annesi evlenen Eylül, hayatını kurmuştur ve arkadaşı Jülide'yle yaşamaya başlamıştır. Jülide tıp öğrencisi, çılgın, karşı tarafa laf geçirme işlevini layığıyla yerine getirmeyi başaran biridir. Eylül ise pastane sahibidir.Bir akşam arkadaşlarıyla beraber çıktığı yemeğin sonunda arabasıyla ters yöne girmesiyle karşısına çıkan arabayla burun buruna gelmiş ve fren yapmak zorunda kalmıştır.Şaşkınlıktan karşı tarafa yol veremeyen Eylül biri tarafından arabadan indirilir ve de arabasının kenara çekilmesinden sonra kendisini fren yapmasına sebep olan arabanın içinde bulur.Menderes VARDAR tarafından o anda serbest kalamayan Eylül birkaç gün bu gizemli adamların evine misafir olur.Yer yer düşündüren ve de aşkı iliklere kadar hissettiren bir kitap, seveceğinizi düşünüyorum..Eylül SOLMAZ ve Poyraz SOYGÜDER'le sevecek ve oluşan gergin anları, gizemi aynı anda hissedeceksiniz..