Eyvah! Ayrılıyorum

10,0/10  (1 Oy) · 
2 okunma  · 
1 beğeni  · 
440 gösterim
Hiçbir yuva mutsuz olmak için kurulmaz. Hiçbir insan karşısındaki insanı mutsuz etmek için yuva kurmaz. Ama kurulan her yuvada da insan mutluluğu bulamaz. Aile terapisti Dr. William Heibert"İyi gitmeyen evlilikleri kabız olmaya benzetmiştir." Ve iyi gitmeyen evliliklerde olayları yaşayan veya yaşatan kişinin cinsiyeti hiç önemli değildir. Sorunlu olan, sorunu çıkaran bay veya bayan olsun, sonuçta bir yuvada mutsuzluk hâkim ise, o yuva dağılma durumuna gelmişse bu durumda her iki tarafta sıkıntı olacaktır.

Elinizdeki kitapta çok değil, evliliğinizin daha bir yıl öncesine kadar aşkları için dünyayı yakan iki insanın nasıl olurda kısa bir süre içerisinde birbirleri ile anlaşamayıp ayrılık durumuna geldikleri konusunu anlatmaktadır. Evliliklerinde keşmekeş yaşayan, birbirleri ile anlaşmakta zorluk çeken, birbirleri ile iki düşman gibi duran ve boşanma aşamasına gelen fakat hala birbirlerini ilk günkü gibi sevenevli çiftlere nerelerde yanlış yaptıklarını görmelerini sağlamak için yazıldı.Eğer siz de bu durumu yaşıyorsanız ve hatayı nerede yaptığınızı görmek istiyorsanızbu kitap elinizden bırakamayacağınız bir eser niteliğinde.

Yazar konuları o kadar sade bir şekilde dile getirmiş ki, herkes kendisi ile ilgili olan kısımlarda sorumluluğunu yerine getirdiği vakit, ayrılığı düşünen birçok sorunlu aile mutluluğu bulacak ve huzura erecektir.
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2015
 • Sayfa Sayısı:
  128
 • ISBN:
  9789944995870
 • Yayınevi:
  Elit Kültür Yayınları
 • Kitabın Türü:
KİTAP DELİSİ 
03 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Evliliklşerde yaşanılan sorunlarda hemen boşanmak yerine evliliği nasıl kurtarabiliriz diye evli insanları bir, iki değil dört beş defa yeniden düşünmeye sevk ediyor yazar.