Eyvah! Evleniyorum

10,0/10  (1 Oy) · 
3 okunma  · 
1 beğeni  · 
387 gösterim
Sevgili okurlar, son zamanlarda bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de yapılan evliliklerde maalesef büyük oranda boşanmayla son buluyor. Elinizdeki kitapta, birçok ayrılan insan ile bire bir yapılan görüşmelerde, sevgili ve nişanlılık dönemlerinde birbirlerini deli gibi sevdiklerini, evlendikten sonra ne olduğunu bilmediklerini, hiç olmadık şeyler için kavga etmeye başladıklarını belirtiyorlar. İşin en üzücü yanı ise hala birbirlerini severek ayrılan insanlar da mevcut ama tekrar denediklerinde yine kavga kıyamet ortamı.

Elinizdeki bu kitap sizlerin evlilik öncesi döneminde birbirinizin sadece gözlerine, sesine, saçına,yürüyüşüne, gülüşüne, değil; bunlarla birlikte eş adayınız ile anlaşabilip anlaşamayacağınız gibi konulara da dikkat etmenizi, önem vermenizi, düşünmenizi sağlamak için yazıldı.

Kitabın amacı sizleri evlilikten soğutmak, ya da evlenmenizi engellemek gibi bir şey değil. Kitabın amacı sevgili ve nişanlılık dönemi içerisinde bazı şeylere dikkat etmeniz konusunda farkındalık oluşturmak ve birbirini deli gibi seven siz iki güzel insanın, kavga-kıyamet boşanmanızı, hem maddi olarak hem de manevi ve psikolojik olarak çökmenizi engellemek.

"Aşk kapıyı çalınca, mantık seyahate çıkarmış," gibi herkesin dile getirdiği gerçeği biliyoruz, fakatbir insan da bile bile lades olmaz değil mi?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2015
 • Sayfa Sayısı:
  128
 • ISBN:
  9789944995887
 • Yayınevi:
  Elit Kültür Yayınevi
 • Kitabın Türü:
KİTAP DELİSİ 
03 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

okudum ve gerçekten çok beğendim. çünkü yazar evlenecek olan gençlerin yapacakları hataları çok iyi görmüş ve dile getirmiş. keşke evliliğimden önce bu kitap yayınlanmış olsaydı belki daha iyi ve sağlam adımlar atardım.