Gaipten Sesler

7,3/10  (3 Oy) · 
4 okunma  · 
2 beğeni  · 
481 gösterim
İyi geceler sevgili dinleyiciler!

Burası Radyo Sır ve ben Harun Kızıltaş...

Bu gece de her zamanki gibi esrarengiz olayların eşliğinde, korkunun ve gerilimin sınırlarında gezineceğiz. O dehşet dolu dakikalar bazen bir asansörün içinde, bazen kendi evinizin güvenliğinde, bazen de bilindik bir sokağın orta yerinde yakalayacak belki bizi. Ne olduğunu bilmediğimiz karaltıların sırrını, çözemediğimiz gizemleri ve tüyler ürpertici hikâyeleri konuklarımızdan dinleyeceğiz. İçinizdeki korkuyu dışarı çıkartmaya hazır mısınız?

Gerilim ve gizem dolu bir gece geçirmek istiyorsanız bu frekanstan ayrılmayın.
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2016
 • Sayfa Sayısı:
  256
 • ISBN:
  9786051441092
 • Yayınevi:
  Carpe Diem Kitap
 • Kitabın Türü:
Nefise Şahin 
29 Oca 15:04 · Kitabı okudu · 4 günde · 6/10 puan

Kitap ismini, içeriğinde olan radyo programından alıyor. Radyo programı sunucusu olmak isteyen bir üniversiteli genç, arkadaşının ona bulduğu staj yerine gidiyor ve olaylar başlıyor. Her geceki programda başında esrarengiz bir olay geçmiş kişi konuk oluyor ve gencin belirlediği fon müzik eşliğinde anlatmaya başlıyor.

Kitap açıkçası hiç de ürkütücü gelmedi. Bence daha çarpıcı şeyler yazılabilirdi. Hemen herkesten duyabileceğimiz ve artık benim için eskimiş olan tarzlarda öyküler vardı içerisinde. Sıradan bir kitap okurmuş gibi hissettim. Bir gerilim romanından etkilenmezsek neden bu kategoriye girer ki?

Benim için Korku-gerilim kitabına girmeyen, dili basit, betimlemeleri az bir kitap oldu. Tek artısı, 256 sayfayı okurken kitabın çabuk akması oldu.

Onun dışında Korku-gerilim okumak isteyenlere tavsiye etmiyorum.

Ama ben çok korkarım, basit şeyler benim korkmam için yeterli diyorsanız tavsiye edebilirim.

Seçim sizlere kalmış.

Buse Nur Dalgıç 
 26 Kas 2016 · Kitabı okuyor · Beğendi · 9/10 puan

Kayahan Demir'in okuduğum ilk kitabı. Serisini aldım ve bu kitaptan başlamak istedim gerçekten güzel bir kurguyla radyoda seslendirilen hikayeler hoştu ve yarım saatte 100e gelmiştim. En çok beğendiğim ise radyoda seslendirilen hikayelerin başına şarkı önerisinde bulunmuş ve o şarkıyla okuduğunuz zaman olayın içerisinde gibi hissediyorsunuz. Okumanızı tavsiye ederim

Kitaptan 1 Alıntı

Buse Nur Dalgıç 
26 Kas 2016 · Kitabı okuyor · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

'Kimsesizler Morgu'
'Kimliksizler Morgu'nda konaklayanların vahşi yaratıklar olduğunu düşünmeyin! Şunu her zaman bilin ki asıl vahşi yaratıklar dışarıda ve onların yaşamaya devam etmeleri şüphesiz 'Kimliksizler Morgu'nun nüfusunda artışa sebebiyet verecektir!'

Gaipten Sesler, Kayahan Demir (Sayfa 93 - carpe diem)Gaipten Sesler, Kayahan Demir (Sayfa 93 - carpe diem)