Gecemin Yıldızı Aşkla Seven Adamlar Serisi 3

9,2/10  (30 Oy) · 
46 okunma  · 
35 beğeni  · 
1.013 gösterim
“Mutluluk, her zaman çok uzakta değildi. İlla her acı bitmeyecek diye bir kural da yoktu. Bir adam canını acıtırken başka bir adam o acıları dindirebilirdi. Öyle de olmuştu. Tüm acılarım, onca kederim bu adamın kollarında son bulmuştu. Bugün geçmişime baktığımda, tek güzel şeyin Yiğit Ertürk olduğunu görüyordum.”

Sevginin bu hayatta aşılamayacak engelleri nasıl aştığının, saf ve masum kalplerin bir araya geldiğinde nasıl mucizeler yaratacağının öyküsüydü Aylin ve Yiğit’in yaşadıkları aşk.

Kötülüğe karşı; inadına sevgi, inadına tutku, inadına güzellik, ama illa da aşk…
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2016
 • Sayfa Sayısı:
  408
 • ISBN:
  9786059021852
 • Yayınevi:
  Müptela Yayınları
 • Kitabın Türü:
sevil azatçam 
20 Ara 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 10/10 puan

Sevgili Özlem Çorap çı ile bir tanışıklığımız olsa ozaman diyeceğim tek kelime sanki benim hayatımı benim korkularımı kaleme dökmüş... okudukça kendi hayatımdan kesitleri izlediğim rüya aleminde gibiydim... watpadd de okurken olayların böyle gelişeceğini hiç düşünmemiştim. tamamen bir şok kitap finaliyle.. kendimi öyle kaptırmışim ki aynı gün bitti ve ben akşamına kendimi depresyonda buldum:( Ölüm tek hece dört harf ama çok derin anlamı olan bir kelime...Ölüm herzaman bir ayrılık değil bazen ara verilen bir mutluluktur... işte bu sözler benim çok şey anlam ifade ediyor. kitabın son sayfaları hala aklımda o duygu yoğunluğu ise hala içimde... okumadan aklıma geldikçe ağlayabildiğim bir hikaye hatta bir ara eşim yakıcam bu kitabı bile demişti:) durup durup son sahneleri okuyup ağlayıp ona sarılmam sanırım onunda psikolojisini etkiledi ki bir dönem kitabı saklamakla bile tehdit edilmişliğim var yani :)) muhteşemsin yazarım ...yayınevinle parelel ilerliyorum bende senin müptelanım....