Gecemin Yıldızı Aşkla Seven Adamlar Serisi 3

9,5/10  (24 Oy) · 
39 okunma  · 
31 beğeni  · 
927 gösterim
“Mutluluk, her zaman çok uzakta değildi. İlla her acı bitmeyecek diye bir kural da yoktu. Bir adam canını acıtırken başka bir adam o acıları dindirebilirdi. Öyle de olmuştu. Tüm acılarım, onca kederim bu adamın kollarında son bulmuştu. Bugün geçmişime baktığımda, tek güzel şeyin Yiğit Ertürk olduğunu görüyordum.”

Sevginin bu hayatta aşılamayacak engelleri nasıl aştığının, saf ve masum kalplerin bir araya geldiğinde nasıl mucizeler yaratacağının öyküsüydü Aylin ve Yiğit’in yaşadıkları aşk.

Kötülüğe karşı; inadına sevgi, inadına tutku, inadına güzellik, ama illa da aşk…
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2016
 • Sayfa Sayısı:
  408
 • ISBN:
  9786059021852
 • Yayınevi:
  Müptela Yayınları
 • Kitabın Türü:
sevil azatçam 
20 Ara 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 10/10 puan

Sevgili Özlem Çorap çı ile bir tanışıklığımız olsa ozaman diyeceğim tek kelime sanki benim hayatımı benim korkularımı kaleme dökmüş... okudukça kendi hayatımdan kesitleri izlediğim rüya aleminde gibiydim... watpadd de okurken olayların böyle gelişeceğini hiç düşünmemiştim. tamamen bir şok kitap finaliyle.. kendimi öyle kaptırmışim ki aynı gün bitti ve ben akşamına kendimi depresyonda buldum:( Ölüm tek hece dört harf ama çok derin anlamı olan bir kelime...Ölüm herzaman bir ayrılık değil bazen ara verilen bir mutluluktur... işte bu sözler benim çok şey anlam ifade ediyor. kitabın son sayfaları hala aklımda o duygu yoğunluğu ise hala içimde... okumadan aklıma geldikçe ağlayabildiğim bir hikaye hatta bir ara eşim yakıcam bu kitabı bile demişti:) durup durup son sahneleri okuyup ağlayıp ona sarılmam sanırım onunda psikolojisini etkiledi ki bir dönem kitabı saklamakla bile tehdit edilmişliğim var yani :)) muhteşemsin yazarım ...yayınevinle parelel ilerliyorum bende senin müptelanım....

Tuğba 
28 Ara 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Nasıl anlatılır bilmem ama ben bir kitap karakterinden ve ölümünden bu kadar etkilenmemiştim. Çok sevmeme rağmen kitabı ikinci defa okumayacağım ve her gördüğümde bana hüznü hatırlatan bir kitap olacak. Çok güzel bir aşk hikayesi. İnsanın sahip olmayı hep hayal ettiği dostluklar barındıran; aile kavramını mükemmel anlatan dozunda aksiyonu ve mizahıyla bana göre çok güzel bir kitap. Okuyun. Bu yazar ilerde adından çok söz ettirecek.

Gecemin Yıldızı benzeri kitaplar

Zehra Tan 
07 Oca 11:26 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Bir adam anca bu kadar mükemmel olur. ve bir kadın anca bu kadar güçlü olur. Şu zamanda bulunamayacak kadar karakterli, dürüst ve güvenilir Yiğit Ertürk.. Hayatımda ilk defa bir kitabın sonunda hıçkıra hıçkıra ağladım...

Nejla GÜNEŞ 
22 Kas 2016 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 10/10 puan

@ozlemcrp_aydemir her bir kitabı bir önceki kitabından daha okunası, daha mest olunan. Ne harika bir seri bu Aşkla Seven Adamlar serisi yaa. Bayıldım valla okurken . Seyirlik değil, ömürlük olsun şarkısı eşliğinde düğün sahnesinde gözlerim doldu. Aşk bu kadar mı güzel okurlara yansıtılır ve hissettirilir. ? Spoiler vermemek adına konulara pek girmek istemiyorum ama serinin üçüncü kitabı olmasına rağmen tek de okunabilen tüm acı tatlı romantik duyguları harika bir anlatımla romanlaştıran yazara gönlüne kalemine sağlık diyorum.

Merve CESUR 
02 Oca 00:39 · Kitabı okudu · 183 günde · Beğendi · 10/10 puan

Aşkla seven adamlar serisinin 3. Kitabı olmasına rağmen ondan önceleri ve sonrasını bitirmeme rağmen yiğitle ayline başlamayı hep ertelemistim.
Yılbaşının ilk dakikalarına girerken bu kitabı bitirmek muhteşemdi hem ağlattı hem güldürdü içerisinde ki aşk beni benden aldı verilen kayıplar hayatlarına yeni giren insanlar verilen hayat savaşı yapılan kendi iç savaşları duygular o kadar yansıtılmıştı ki belirli sahnelerde gözlerimin dolmasini engelleyemedigim gibi bittiğinde keske okumusum dedirtirdi.

Ruya albayrak 
26 Eki 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

bu kitapta ağladığım kadar hiç bir kitapta ağlamadım. hele ki sonunda.. o nasıl bir finaldi... hele ki son sözler... Ölüm her zaman ayrılık değildir. Bazen ara verilen bir mutluluktur. gerçekten Aşık olduğum bir Yiğit ve imrendiğim Bir Aylin okudum.. bu kitapta kendini resmen aştı yazar... tebrik ediyorum

Şirin Arlı 
06 Şub 22:46 · Kitabı yarım bıraktı · Beğendi · 10/10 puan

Özlem çorapçı kitabınızın yarısını okudum ve çok beğendim kitabı okurken hem güldüm hem ağladım sizin sayenizde kitap okumaya başladım size teşekkür ediyorum inşallah çok başarılı bir yazar olup dünyaca ünlü yazar haline gelirsiniz

Kitaptan 3 Alıntı

Emine Coşkun 
28 Mar 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Bir insanı sevmekten vazgeçtiginizde , yaptıkları artık ilk günkü kadar acı vermezdi .

Gecemin Yıldızı, Özlem Çorapçı (Sayfa 22)Gecemin Yıldızı, Özlem Çorapçı (Sayfa 22)
yasemin yılmaz 
30 Kas 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

"Ceylanı beş dakika yalnız bırakırsan anında etrafını çakallar sarar, "
" Çakallar ceylana bayılır ama unutma, ceylan aslanın alanındaysa sadece etrafında dolanmakla yetinirler"...

Gecemin Yıldızı, Özlem ÇorapçıGecemin Yıldızı, Özlem Çorapçı
yasemin yılmaz 
30 Kas 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

"Gerçek arkadaşlar, yani senin derdini, zamanını, sevincini karşılıksız paylaşan arkadaşlar hayatına zamanı geldiğinde girerler"..

Gecemin Yıldızı, Özlem ÇorapçıGecemin Yıldızı, Özlem Çorapçı