Geceyarısı Kuleleri The Wheel of Time (Zaman Çarkı) Serisi 13

10,0/10  (6 Oy) · 
31 okunma  · 
9 beğeni  · 
566 gösterim
Son yaklaşıyor...

Son Savaş başlamıştır. Karanlık Varlıkın zindanındaki mühürler tek tek kırılmaktadır. Desen çözülmektedir ve Gölgenin orduları Afetten çıkmaya başlamıştır.
Güneş, Üçüncü Çağın üzerinde batmaktadır.
Perrin Aybaranın bir süredir kaçmakta olduğu şeyler yeniden peşine düşmüştür: Beyazcüppeler, kurtlar ve lider olmanın getirdiği sorumluluklar... Aynı zamanda, görünmez bir düşman onun boynundaki ilmiği yavaş yavaş sıkmaktadır. Perrinin bunca şeye üstün gelmesi için gereken ipuçlarını kurt hakkında gördüğü düşte araması ve içindeki kurda hakim olması gerekmektedir, yoksa aklını yitirecektir.
Bu sırada Matrim Cauthon kendini hayatının en zor mücadelesine hazırlamaktadır. Aelfinn ile Eelfinn onun aklını karıştırmış, onunla alay etmiş ve onu asılı bırakarak zihnine başka insanların anılarından parçalar koymuştur. Mat yaratıklarla olan bu son yüzleşmesinde her şeyin biteceğini ummuştur, fakat Çarkın ne dokuyacağını bilmek elbette ki imkânsızdır. Çok yakında Yılanlar ve Tilkilerle yeniden dans etmek zorunda kalacaktır. Beklemede olan Ghenjei Kulesinin sırları, uzun zaman önce kaybedilmiş bir dostun başına neler geldiğini ortaya çıkaracaktır.
Robert Jordanın çoksatan serisi Zaman Çarkının bu son kitabında, Desenin dokusunda cereyan eden dramatik ve çetin gelişmelere şahit olacaksınız...
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2011
 • Sayfa Sayısı:
  960
 • ISBN:
  9786053751311
 • Orijinal Adı:
  Towers of Midnight
 • Çeviri:
  Niran Elçi
 • Yayınevi:
  İthaki Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 2 Alıntı

Edanur Parlak 
27 Oca 00:47 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"Carai manshimaya Tylin. Carai an manshimaya Nalesean. Carai an manshimaya ayend'an!" -Silahımın şerefi Tylin için. Silahımın şerefi Nalesean için. Silahımın şerefi düşmüşler için.

Geceyarısı Kuleleri, Robert Jordan (Sayfa 549)Geceyarısı Kuleleri, Robert Jordan (Sayfa 549)

Kitapla ilgili 1 Haber