Geceyarısı Tutkusu The Trap Trilogy Serisi 3

7,8/10  (4 Oy) · 
25 okunma  · 
2 beğeni  · 
907 gösterim
Eliza Hammond huysuz, bakımsız ve içine kapanık biri olarak herkesin köşe bucak kaçtığı biriydi. Ne var ki teyzesinden kalan büyük miras sayesinde bir anda bekarların gözdesi oluverdi. Artık en çok korktuğu şey aynada çirkin görünmek değil, açgözlü servet avcılarının tuzağına düşmekti.

En yakın arkadaşının tereddütler yaşadığını gören Violet, Eliza'yı yakın akrabası Lord Christopher diğer adıyla "Kit" Winter'ın ilişkiler konusunda uzman ellerine teslim eder. Kit, Eliza'yı herkesi etkileyebilecek güzel bir kadına dönüştürecektir. Ancak bir problem vardır: Eliza kendisine koca bulmaya çalışan bu adama sırılsıklam aşıktır. Eliza'nın Kit'ten gizli aşk dersleri almaya başlamasıyla ateşli ve tutkulu öpücükler havada uçuşmaya başlar. Kit Eliza'nın bitmek tükenmek bilmeyen arzularına karşı yenilgiyi kabul eder. Fakat eğer yüreğindeki aşkı dile getirmemekte ısrar ederse güzel leydisini sonsuza dek kaybedecektir.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2014
 • Sayfa Sayısı:
  384
 • ISBN:
  9786054629527
 • Orijinal Adı:
  Wedding Trap
 • Çeviri:
  Aslıhan Sevimli
 • Yayınevi:
  Koridor Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Maggie 
28 Nis 2017 · Kitabı okudu · 93 günde · 7/10 puan

Bu kitap biraz hayal kırıklığı yarattı bende. İlk iki kitapta yazar konu kadar olay örgüsünü de yaşananları da çok güzel aktarıyordu bizlere. Bu kitap sanki yazarın yazdığı ilk kitap gibi geliyor -ki değil. İlk iki kitapta mutlaka pek tahmin edilemeyecek şeyler yaşanırken bu kitapta neyin ne olacağını anlıyorsunuz. Şaşırtan bir gelişme yoktu. Bunun haricinde bir şey daha eksikti ama ne olduğunu bulamadım.

Tarihi aşk romanı okumaya yeni başlayanlar için gayet güzel ancak 100'den fazla okuyan için normal bir kitap.