Geceye Fısıldanan Dilekler Wish Serisi 1

7,4/10  (14 Oy) · 
28 okunma  · 
12 beğeni  · 
1.123 gösterim
Dilekler, gökyüzünü aydınlatan yıldızlar gibidir...
Doğum günleri, umutla sarıldığımız dileklerin gerçekleşmesini umduğumuz özel günlerdir… Aynı gün doğup birbirlerinden habersiz olan Liz, Angela ve Carole tam da bu duygularla mumlarını üflerler. Bir dilekle her şeyin değişebileceğine inanmaktan yıllar önce vazgeçen bu üç kadın, son bir umutla dileklerine sımsıkı sarılırlar. Ve kader, hayatı, aşkı ve mutluluğu yeniden yaşamak isteyen bu üç kadının seslenişine duyarsız kalmaz...

"Güzel yazılmış modern bir aşk romanı olan Geceye Fısıldanan Dilekler, okuyanların kalbini ısıtacak birbirinden farklı üç hayatı tek kitapta birleştirmiş. Barbara Freety'nin keyifli anlatımıyla sizi saracak bu kitap kendinize vereceğiniz güzel bir hediye."
-Romance Junkies-

"Barbara Freety Geceye Fısıldanan Dilekler'le kahve tadında bir okuma sunuyor. Birbirinden habersiz üç kadının dileklere tutunan yaşamlarını okumak, özellikle kadınlar için muazzam bir deneyim olacak."
-Cupcake On Books-

"Bu kitabı okurken kendinizden ve tanıdıklarınızdan bir şeyler bulacağınız muhakkak. Geceye Fısıldanan Dilekler, âşık olmak, aile kurmak ve mutlu hatıralar yaratan anlar yaşamak üzerine yazılmış ilham veren bir roman."
-Romantic Times-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2014
 • Sayfa Sayısı:
  208
 • ISBN:
  9786053482444
 • Orijinal Adı:
  A Secret Wish
 • Çeviri:
  Laden İldeniz
 • Yayınevi:
  Novella Yayınları
 • Kitabın Türü:
Şule ALTAN 
03 Nis 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Geceye Fısıldanan Dilekler , 200 sayfa , kafa dağıtmak için ideal bir kitap.
Bahar yorgunluğundan çok çektiğim bu günlerde tam beni yatıştıracak , rahatlatacak bir kitap oldu.Kapağına görür görmez bayıldım.O kadar narin ve şirin ki... İçeriği de beni yanıltmadı.Kapağıyla bire bir uyumlu , fazla iddialı olmayan , sakin bir kitap.
Konusuna değinecek olursak ; üç kadın ve onların mutsuz hayatları.Ben onlara doğum günü prensesleri demek istiyorum çünkü gerçekten doğum günlerinde ihtiyaçları olan şeylere kavuştular.
Kitaba puanım 6'dır.Beklentisiz başlayın bırakın sizi rahatlatsın.Ben bu kitaba yedi versem içim rahat etmeyecek.Çünkü öyle aman aman bir anlatımı yok.Akıcı ama gizemli olduğundan değil yalın olduğundan.Az çok tahmin edilebilirsiniz zaten sonunu.
Kitaba haksızlık etmeyen , yazara bir şans verin derim ben.

Nejla GÜNEŞ 
15 Tem 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Adına uygun bir konusu vardı. Ancak hikayenin akışı açısından biraz olağandan fazlaca tesadüf içeriyor. Bu da kitabı basitleştiriyor tabi. Umudu kaybetmektense kendimize yeni başlangıçlar belirlemeli ve böylece er geç mutluluğa kavuşmalıyız dedirten bir roman..

Yelda Ergin Öztürk 
19 Ağu 14:49 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 4/10 puan

Birbirlerinden habersiz olan Liz, Angela ve Carole'ın ortak noktaları aynı gün doğmuş olmaları. Aynı gece farklı yerlerde yapılan kutlamalar, dilenen üç farklı dilek... Hayatlarının ne zaman, nasıl kesiştiğini ve dileklerinin gerçekleşip gerçekleşmediğini merak ediyorsanız ? Siz bir pembeseverseniz okuyun derim. Beklentinizi yükseklerde tutmadan

Pelin Sueda 
17 Oca 10:59 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 7/10 puan

Kapak tasarımı ve ismi hoş olduğundan almıştım , beklentilerle başlamadığım bir kitaptı ama beğendim diyebilirim . Akıcı , keyif verici bir kitap zaten incecik olduğundan iki güne bitti . Vakit geçirmek için ideal bir kitap ve ben keyif aldım .

Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
11 Ara 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Bazı kitaplar kadınlar için yazılır. Bu da öyle bir kitaptı. Bekleneni veren,keyifle okunan,hoş bir kitap. Hoş duygularla kapatıyorsunuz kitabı.Okumalı.

Kitaptan 2 Alıntı

Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
11 Ara 2014 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 8/10 puan

Nereye gidersen git, ne kadar para kazanırsan kazan,ne kadar pahalı yemek yersen ye, kendinden kaçamazsın. Ve Carly ile Carole'u bir ayada tutmadığın sürece, asla bir bütün olamazsın.

Geceye Fısıldanan Dilekler, Barbara Freethy (Sayfa 183)Geceye Fısıldanan Dilekler, Barbara Freethy (Sayfa 183)
Yelda Ergin Öztürk 
19 Ağu 14:51 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 4/10 puan

DİLEĞİM ;)
"YAŞLANMAK MECBURİDİR, BÜYÜMEKSE TERCİHE BAĞLI."

Geceye Fısıldanan Dilekler, Barbara Freethy (Sayfa 162 - NOVELLA YAYINLARI)Geceye Fısıldanan Dilekler, Barbara Freethy (Sayfa 162 - NOVELLA YAYINLARI)