Gelinin Kolyesi Necklace Trilogy 1

6,9/10  (11 Oy) · 
23 okunma  · 
7 beğeni  · 
950 gösterim
Tory, kız kardeşi Claire'i, şehvet düşkünü üvey babalarının kötü planlarından kurtarabilecek tek kişidir. Çünkü annelerini kaybetmişlerdir. Kız kardeşiyle birlikte kaçmaya karar verirler. İhtiyaç duyacakları parayı sağlamak için, baron üvey babalarının aile yadigârı kolyesini çalar ve satarlar.

Kolyeden gelen para onlara kısa bir süre için yeterli olur ancak sonrasında, soylu olmalarına rağmen asıl kimliklerini gizleyerek bir malikânede hizmetçi olarak çalışmaya başlarlar. Hizmetine girdikleri Kont Cord, bu iki genç kızın gerçek kimliklerini bilmemektedir. Kötü kalpli üvey baba, kolyesini çalan üvey kızlarını bulmak için harekete geçtiğindeyse, hem Kont Cord hem de kız kardeşler için gerçek bir yüzleşme yaşanacaktır.

"Muhteşem derecede başarılı."
-A Romance Review-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2014
 • Sayfa Sayısı:
  352
 • ISBN:
  9786055092467
 • Orijinal Adı:
  The Bride's Necklace
 • Çeviri:
  Dilay Çakıcı
 • Yayınevi:
  Nemesis Kitap
 • Kitabın Türü:
Güler Bilkay Aygün 
14 Haz 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Soylu bir aileye mensup iki kız kardeş üvey babalarından kaçarken yanlarına aile yadigarı çok değerli bir kolyeyi de almayı ihmal etmezler. Güzel bir tarihi aşk romanı.

fatma eren 
15 Oca 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Puan vermedi

Bu kitabı okuyunca şunu bir kez daha anladım "yalandan kim ölmüş" deniyor ama bence ölünebilir. Kahramanımızda az kalsın ölüyordu... Birde erkek kahramanımız gerçekten çook metanetli ve sabırlıydı iyi katlandı kızımıza... Bazı yerlerde konu biraz atlanılıp ve bölük bölük yazılmış olsada okunabilir bir kitap.

Kitaptan 1 Alıntı

Efşan 
20 Kas 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bu imkansızdı! Çok saçmaydı! Ondan hoşlandığından bile henüz emin değildi. Ona kesinlikle güvenmiyordu.

Gelinin Kolyesi, Kat MartinGelinin Kolyesi, Kat Martin