Gizemli Oyun Writer Friends Serisi 1

6,5/10  (13 Oy) · 
40 okunma  · 
7 beğeni  · 
888 gösterim
Yalanlar üzerine kurulu bir dünyada AŞK ne kadar tutkulu yaşanır?

Esrarengiz romanlar yazan Lucy, yeni kitabında internet
üzerinden tanıştığı kurbanlarını boğarak öldüren bir kadın seri katilin maceralarını yazmaya karar verir. Lucy, kahramanının neler hissettiğini anlamak için her türlü oyunu oynamaya hazırdır. Kendini seri katilin yerine koyar ve internette tanışıp buluştuğu her adama yeni bir kurban gözüyle bakar.

Lucy kitabı için araştırma yaparken, gerçek hayatta da tıpkı yazdığı hikâyeye benzer cinayetler işlenmektedir.

Polis memuru Quinn de Lucy gibi katili internetten bulabileceğini düşünmektedir. Lucy ile Quinn yalanların yön verdiği bir buluşmada bir araya gelir ve kendilerini tahmin edemeyecekleri kadar tutkulu bir ilişkinin içinde bulurlar.

Quinn'e göre katil Lucy'dir; Lucy'ye göreyse Quinn seri
katilin kurbanlarından biri olabilecek kadar sıradan bir
tesisatçı. Yalanlarla başlayıp tutkuyla şekillenen bu tehlikeli
ve gizemli oyun acaba nasıl sona erecektir?
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2012
 • Sayfa Sayısı:
  304
 • ISBN:
  9786055420703
 • Orijinal Adı:
  Sex, Lies And Online Dating
 • Çeviri:
  Funda Fidan
 • Yayınevi:
  Martı Kitabevi
 • Kitabın Türü:

Grinin elli tonunun alt versiyonu.Yabancı "kadın" yazarlar yetişkin içerikli kitap yazıyor ve genç okuyucular(bende dahil) bu kitabı okuyup biraz da olsa batıdaki kadınlara özeniyoruz.

Nejla GÜNEŞ 
22 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Okuduğum Rachel Gibson kitaplarından en iyisiydi diyebilirim. Romanın adı gibi konusu da gerçekten gizemli gerilimli ve en güzeli de ilerleyen sayfalara doğru romantikleşmesiyle elimden bırakmadan okuduğum eğlenceli ve sevdiğim bir roman oldu. Kitabı okurken hem romantik duygular yaşıyorsunuz, hem cinayetleri kim işliyor diye merak ediyorsunuz. Tam katil budur diye düşünürken .... neyse kitabı okuyun derim harika bir kurgusu ve anlatım diliyle okuyucuyu sıkmayan OKUNASI bir kitap..

angelsbooks 
17 Oca 18:05 · Kitabı okudu · 2 günde · 6/10 puan

Biraz suç, biraz gizem, biraz romantizim derken hoş bir seyir yaşadım. Türünün iyilerinden diyemem. Diğerlerinden farkı, karakterlerin yere daha sağlam basıyor olması olabilir. Yaşlarına uygun hareket ediyorlar. Serisinin ilk kitabı. Ama seriye devam etme isteği oluşturmadı.