Gölgelerin Efendisi 3 - Buzlar Ülkesi

8,4/10  (30 Oy) · 
65 okunma  · 
24 beğeni  · 
750 gösterim
Dünya çapında çok satan, soluk kesici macera sürüyor...

Yardım, hiç beklemediğiniz bir yerden gelebilir...

Will ve Evanlyn, korkutucu savaşçılar olan Skandiyalıların lideri Erak'ın esiri olarak, zorla Skandiya'ya getirilirler. Halt, Will'i kurtarmaya yemin etmiştir ve sözünü tutmak için ne gerekirse yapmaya hazırdır. Kralına karşı çıkması gerekse bile... Orman Muhafızlığı'nı bırakan Halt'a Skandiya'ya yaptığı yolculukta Horace da eşlik eder. Yol boyunca eşkıya kılıklı şövalyelerle karşılaşırlar ama Horace'ın savaş sanatlarındaki becerisi, hepsinin ilgisini çeker. Ancak zaman daralmaktadır. Halt ve Horace, Will'i ömür boyu köle olmaktan kurtarabilecekler midir?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2011
 • Sayfa Sayısı:
  312
 • ISBN:
  9789759994556
 • Çeviri:
  Çağdaş Özkan
 • Yayınevi:
  Beyaz Balina Yayınları
 • Kitabın Türü:
Serdar Poirot 
28 Nis 16:36 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

Dikkat spoiler içerir.
Kont Erak, Will ve Evanlyn'i Skandiya'ya getirir. Burada ikisi de Ragnok'un sarayında köledirler ve Ragnok kardeşi öldürüldüğü için Araluen ülkesinden intikam almak için Valla yemini etmiştir. Bu arada Will'i kurtarmak isteyen Halt, sürekli Morgorath'ın yardımcısı Feldor olduğunu iddia eden sahtekarları yakalamak istemediği için Kral Duncan'a hakaret eder ve kendini sürdürür. Horace ile beraber Skandiya ülkesine doğru yola çıkar. Will de bu arada Eron adlı başka bir köle tarafından sıcakotu yani uyuşturucu bağımlısı haline getirilmiştir. Erak bunu görünce Evanlyn ve Will'in kış geçene kadar saklanabileceği bir yere kaçmasını sağlar. Halt ve Horace ise yolculuklarında Depamieux adında bir silahşora esir düşer. Acaba Halt ve Horace kurtulabilecek midir? Sıcakotundan dolayı geçmişini hatırlamayan Will iyileşebilecek midir? Evanlyn ve ikisi Skandiya ülkesinde sağ salim kalabilecek midir? Keyifle bir solukta okunan bir roman.

Yiğit Korkmaz 
10 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 369 günde · Beğendi · 6/10 puan

Diğer serileri kadar sarmadı beni. Sürekli kaçırılma olaylarını anlattı. Çok ilerleme olmadı. Hep aynı olayların ayrıntılarına girdi de girdi. 312 sayfa okudum hala will i kurtaramadılar.. Hayal kırıklığına uğradım biraz.. Beklemezdim

Kenan ÖZ 
19 Şub 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Gerçekten elinizden düşürmeyeceğiniz ve bir solukta okuyup bitirmeye çalışacağınız sürükleyici bir kitap.

Rüzgar Türkmen 
24 Şub 18:04 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 10/10 puan

çok harika bir kitap ilk başları biraz sıkıcı sonlara doğru heycanla yol alıyor dikkat
AĞIR SPOİLER
___________________________________________
will ve evanlyn güçlü ve cüsseli olan skandiyalıların yüce kontu erak tarafından skandiyaya getirilirler.
skandiyanın vergileri ve konun işlerine bakan borsa ya satarlar
Erak Borsadan Will Ve Evanlyn Kaçırır Horace ve halt willi kurtarmak için skandiyaya gidiyorlar halt kral duncana bilerek laf ederek sürgün edilir horace de gelmek ister halt yeminlidir galyada halt ve horace deparnieux diye bir kara şovalye tarafından kaçırılır yrtrr bu kadar okuyun çok heyecanlı olan bir seri bakalım halt kaçabilecek veya will yakalanacakmı Bu Arada Will ....... Bağımlısı olmuştur kurtuldumu acaba.
_________________________________
Spoiler biti

ÇOK MÜKKMEMEL JOHON FLANAGAN ABİMİZ GÜZEL KİTAP YAZIYOR.