Gölgelerin Efendisi 5 - Kuzeydeki Büyücü

9,5/10  (14 Oy) · 
43 okunma  · 
17 beğeni  · 
703 gösterim
Skandiyalılar ile Araluenliler'in yaptığı antlaşmanın üzerinden beş yıl geçmiştir. Çıraklık günlerini geride bırakan Will, artık tam teçhizatlı bir Orman Muhafızı olmuştur.

Will'in sorumlu olduğu eyalet çok sakin bir yer gibi görünmekle birlikte, bir süre sonra tuhaf olaylar başgösterir. Kuzeydeki başka bir eyalette, Lord Syron aniden gizemli bir hastalığa yakalanır.

Will, buna büyücülüğün neden olduğu iddialarını araştırırken, eski arkadaşı Alyss ile yeni ve tehlikeli bir maceraya atılır.
Alyss rehin alınınca, Will, arkadaşıyla görevi arasında zor bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2011
 • Sayfa Sayısı:
  352
 • ISBN:
  9789759995225
 • Çeviri:
  Çağdaş Özkan
 • Yayınevi:
  Beyaz Balina Yayınları
 • Kitabın Türü:
Fatih Yağcı 
01 Nis 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Will,Artık Orman Muhafızları Birliğinin oynadığı rolü ve birlik üyelerinin Krallığın elli baronuna kattığı değerin farkındaydı..Will, Dost canlısı bir insandı,çoğu zaman etrafındakilerle arkadaşlık kurmaya özenirdi.Ancak bu ORMAN MUHAFIZLARININ TARZI DEĞİLDİ..

Kitaptan 1 Alıntı

Fatih Yağcı 
01 Nis 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

..Orman,bitkinlikle başını salladı.''dediğim gibi,karşındaki sevilmeyen bir kişiyse,hakkında kötü düşüncelere kapıman çok daha kolay oluyor''...

Gölgelerin Efendisi 5 - Kuzeydeki Büyücü, John Flanagan (Sayfa 240 - Beyaz Balina Yayınevi)Gölgelerin Efendisi 5 - Kuzeydeki Büyücü, John Flanagan (Sayfa 240 - Beyaz Balina Yayınevi)