Giriş Yap

Gönül Mevsimi

9.910 üzerinden
334 Puan · 62 İnceleme
237 syf.
Öncelikle şunu söylemem gerekirse, aşırı heyecanlı ve gizemli bir kitaptı benim için. Karakterlerin yaşadığı her talihsizlikte sanki bende aynı durumdaymışım gibi hissediyordum. Duygular çok güzel yansıtılmıştı. Sabırsızlıkla ikinci kitabı bekliyorum.
Gönül Mevsimi
9.9/10 · 417 okunma
·
Reklam
·
Reklamlar hakkında
237 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Sonunda
Şenay Malgir
'in kalemiyle tanışmak nasip oldu. Yazarın ilk kitabı olmasına rağmen kitaba bayıldım diyebilirim. Kitap süprizlerle dolu. Bazen hüzünlenip bazen de kahkaha atmak istiyorsunuz. İsmine yakışan bir kitap. İsmi de çok ilgimi çekmişti. Adı bile okunması için bir sebep bana göre. Yazar kitapta sağ gösterip sol vurmuş bazı yerlerde ve ben hepsini keyifle okudum. Bu şahane kitabı yazdığınız bizlerin önüne sunduğunuz için sonsuz teşekkürler. Başarınız daim olsun
Şenay Malgir
Gönül Mevsimi
Gönül Mevsimi
9.9/10 · 417 okunma
·
1 yorumun tümünü gör
237 syf.
Öncelikle kitabı çok beğendim. Karakterlerin her anını çok güzel ve anlaşılır betimlemelerle aktarmış. Kitabın en beğendiğim yönü; Bazen çok yoğun duygularla esir alabilir bir roman fakat bu roman öyle değil, basite kaçmamış ve duygu-aksiyon oranı çok yerinde. İstediği yerde duyguları sömürebilirdi sonuna kadar ama sanki yazar ,duygusalığa bir yerde dur deyip seni içeride tutuyor.
Gönül Mevsimi
Gönül Mevsimi
9.9/10 · 417 okunma
·
237 syf.
·
34 saatte okudu
·
Puan vermedi
Duygu yüklü muhteşem bir kitap.. Yazarın imzalı olarak Gönüll Mevsimi kitabını alırken konuşma şansım oldu yazar ile. Kitabın içeriğinden bahsetmeden önce belirtmek isterim ki, konuşma uslübunu bilen, zarif ve çok naif bir hanımefendi yazar ile de tanışmış oldum. Adeta kişiliğinde bulunan bu naifliği kitaba da nakşetmiş yazar. Gönül mevsimine heyecan ile başladım ağlayarak bitirdim. Eda'nın hayat hikayesi ve genç yaşta ölümü beni derinden etkiledi. Kötü kader Melek'i de başka şekilde yakalayıp, hayat mücadelesine sokmuş. Yazarın ilk kitabı olmasına rağmen fevkalade öykülemiş. Cümleler ve türkçemize aşina olan kelimelerle  ele almış yazıyı. Okurken dilimiz sürçmüyor. Sonradan türkçeye girmiş şu kelime ne idi, bu kelime ne idi diye takıntı olmak sızın rahatlıkla okunabiliniyor. Akıcı ve sürükleyici. Yazarın emeğine, kalemine sağlık. Gönül mevsiminin ikinci serisini sabırsızlıkla bekliyorum. Ve yazarın, daha bir çok güzel kitapları ile tanışmayı ümit ediyorum. #şenaymalgır bizleri böyle harika bir kitap ile buluşturduğunuz için teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle..
Gönül Mevsimi
9.9/10 · 417 okunma
·
2 yorumun tümünü gör
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
7
69 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.0