Giriş Yap

Gözlük

6.910 üzerinden
772 Puan · 101 İnceleme
%0 (2/528)
·
1/10 puan
Sıkıntı
Böylesine ucuz, özentilik dolu, herhangi bir vasfı olmayan ve iki sayfasını okuyacağıma gidip duvarları izlemenin daha iyi ve kaliteli bir aktivite olduğunu düşündüğüm için beğenmedim. Eğer sigara meraklısı aptal bir ergen tayfasından iseniz bu kitap tam size göre, ben çöpe attım.
Gözlük
6.9/10 · 2.449 okunma
1 yorumun tümünü gör
Reklam
Gözlük
Kısaca yorumum şu şekilde.Ne çok fazla sevdiğim ne de hiç sevmediğim bir kitap. tamamen ortada yani. sürükleyici devamlı okuyorsunuz ama pek bir olay yok hep sürekli aynı olaylar dönüyor gibi. seri 3 kitap ve bence 3 kitap çok fazla. sadece bir kitap olsaydı daha çok güzel olurdu.aslında 3 kitap olduğu için betimlemesi daha çok yapılmış, bu iyi bir yönü. çünkü neredeyse her kitapta bir konu çok fazla betimleyerek tamamen aklımız da oluşturacak şekilde yazılmış. ama ben ana olaylar dışında neredeyse tek bir olay hatırlamıyorum. yani kesinlikle okuyun dediğim bir kitap değil, ama kesinlikle okumayın dediğim bir kitap da değil. Yani burada insiyatif size kalıyor istediğinizi seçebilirsiniz. şiddet vb. Olaylara teşvik edici sahneler yok. biraz Klişe gibi ama tam klişe de değil. yani her yönünü ile ortada kaldığım bir kitap. Şimdi kısaca konusundan bahsedeyim. Hikayede Ege adında gözlüklü bir gencin hikayesi anlatılıyor. Genç yaşta sosyalleşmekte zorlanan ve taktığı gözlük nedeni ile Gözlük lakabı takılan Ege'nin sosyalleşme umudu internet olur ve internetten tanıştığı biri ile yaşadığı gizemli aşk hayatını tamamen değiştirir. gittiği kamp hayatının çok önemli bir devrim noktası olur.
Koray Yersüren
Gözlük
Gözlük
6.9/10 · 2.449 okunma
1 yorumun tümünü gör
544 syf.
·
3 günde
·
6/10 puan
Öncelikle baştan şunu belirtmeliyim ki her zamanki kitap alışveriş kurallarımın aksine kitabı kendi isteğimle satın almadım. 15 yaşındaki kızımın yoğun isteği üzerine satın alıp kızım için uygun olup olmadığını değerlendirmek maksatlı önce ben okudum kitabı. :) :) İyi de oldu, gayet de rahat okuyabilir diye düşünüyorum. Evet kitap yazarın da inkar etmediği gibi genç (lise ) arkadaşlara hitap etse de aile yaşantılarını da konu alarak daha geniş kesimi de yansıtıyor. Olaylar okulda, yaz kampında son derece komik olaylar zincirinin yanı sıra merakla okutan bir gizem de barındırıyor. Hele bir baş karakterin kankası Akın var , gerçekten sevilesi ve kahkaha atılası bir tipleme. Galiba en çok onu sevdim ben. Güzel vakit geçirtebilen ve dediğim gibi birazcık küfür içeriyor olsa da kızımın ve yaşıtlarının okuyabileceği bir kitap. Ayrıca ilk kitap , çok genç yaş yazarlık olmasına rağmen gayet başarılı buldum. Devamı başarıların gelmesi dileğiyle Koray Yersüren :)
Gözlük
6.9/10 · 2.449 okunma
2 yorumun tümünü gör
528 syf.
·
1/10 puan
Annem almıştı zamanında, o şekilde okumuştum. Zaman kaybetmek istiyorsanız ve ergenlerin yatakta kendini okşarken kurduğu hayalleri merak ediyorsanız okuyabilirsiniz.
Gözlük
6.9/10 · 2.449 okunma
2 yorumun tümünü gör
Reklam
2
11
105 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42