Gözyaşı Krallığı

7,8/10  (4 Oy) · 
4 okunma  · 
3 beğeni  · 
388 gösterim
Ölüm en kanlı haliyle giymişti kızıllarını. Kırmızı pelerinli ölüm uşakları kol geziyordu Karguşa'da. Her şeyden habersiz bir halk, dalmıştı gecenin en sessiz uykularından birine. Yeni doğmuş bebekler, çocuklar, kadınlar ve yaşlı erkekler. O gecenin şafağında doğacak karanlıktan habersizdiler. Ecel onlar için dev çukurlar kazıyordu, başsız gövdeler ve gövdesiz başlar için mezarlar.
Yerden metrelerce yüksekte...
Kartallar kayasında belirdi siyah gölge, iki elini yanlara doğru açmış, kimsenin daha önce hiç duymadığı bir dilde bir şeyler mırıldanıyordu. Karguşa ve bütün vadi, şimdi ayaklarının altındaydı. Bir tek kuş uyanmadı o sabah, kuşlar terk etmişlerdi gece yarısı bölüp uykularını bu mazlum coğrafyayı.
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2015
 • Sayfa Sayısı:
  328
 • ISBN:
  9786055099558
 • Yayınevi:
  Puslu Yayınclık
 • Kitabın Türü:
Şule Acar 
23 Haz 2017 · Kitabı okudu · 17 günde · 7/10 puan

Kitabın akışı gayet guzel. Lakin kitapta çok fazla kelime ve mantık hatası vardı. Yazım yanlışlarından bahsetmiyorum bile. Ama kitabın kurgusu çok güzeldi. İkincisi çıkarsa alacağımdan şüpheniz olmasın :)

ayaz kaplan 
18 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 15 günde · Beğendi · 10/10 puan

önceleri basit bir efsane gibi geldi fakat sona doğru "aman Tanrım o neydi öyle" dedim. etkileyici... kitaplarında gayet sade bir üslup kullanan yazar ile iletişime geçmek de gayet kolay oldu. başarılarının devamını dilerim sevgili Çağlayan

mustafa fil 
03 Oca 2016 · Kitabı okudu · 14 günde · Beğendi · 7/10 puan

tesadüfen karşılaştık yazarla. kısa bir edebiyat sohbetinden sonra bana hediye etti. ilk başlarda kararsız kaldım ama okudukça iştahım arttı. kitap ilk başlarda biraz uslup olarak zayif kalsa da sonlara doğru müthiş bir yol alıp edebi bir değer kazanıyor. bence kesinlikle okunmaya değer bir kitap. başarılar tolga bey. yolun açık olur insallah