Gözyaşlarıma Rağmen Babam

7,0/10  (2 Oy) · 
12 okunma  · 
4 beğeni  · 
730 gösterim
Babamın bir vicdanı var mıydı? Acaba bir gece karanlıkta uyanıp kendi kendine, bazı insanlara kötü davrandım, bencillik ettim, insanlara acı çektirdim, diye düşündüğü olmuş muydu? Yoksa bu noktaya hiç varmamış mıydı? Kendi ihtiyaçları ve acısı dışındakileri gerçekten hissedemiyor muydu? Onunla iyi bir ilişki kurmanın bir yolu var mıydı? Alkolik bir babanın kızı olarak parçalanmış bir ailede büyüyen ve çoğu kez annesi ile babası arasında tercih yapmak zorunda bırakılan Daley, genç bir kadın olduğunda kendine yeni bir gelecek kurmak ister. Fakat zincirlerinden kurtulduğunu sandığı bir anda babasının yardıma muhtaç hale gelmesi elini kolunu bağlar. Daley için, yaşattığı onca acıya rağmen sevmekten asla vazgeçmediği babası ile hayalini kurduğu hayat arasında bir seçim yapmak hiç kolay olmayacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2014
 • Sayfa Sayısı:
  480
 • ISBN:
  9786053482453
 • Çeviri:
  Meriç Selvi
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Yonca YAVUZ AKÇAY 
04 Kas 2016 · Kitabı okudu · 14 günde · Beğendi · 8/10 puan

alkolik babanız mı yoksa istediğiniz yaşantı mı? karar vermesi güç bir o kadar vazgeçilmesi mümkün olmayan iki seçenek. siz olsanız ne yapardınız? Okuyun kafanızda ki bir çok soru işareti aydınlanacaktır.

Kitaptan 2 Alıntı

ecicekk 
03 Haz 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

İnsan çok uzun süre, sadece birkaç kelimeye sıkı sıkı tutunabiliyor. Geri kalanını ise hayal gücü hallediyor.

Gözyaşlarıma Rağmen Babam, Lily KingGözyaşlarıma Rağmen Babam, Lily King
ecicekk 
03 Haz 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Babamın bir vicdanı var mıydı? Acaba bir gece karanlıkta uyanıp kendi kendine, bazı insanlara kötü davrandım, bencillik ettim, insanlara acı çektirdim, diye düşündüğü olmuş muydu? Yoksa bu noktaya hiç varmamış mıydı? Kendi ihtiyaçları ve acısı dışındakileri gerçekten hissedemiyor muydu? Onunla iyi bir ilişki kurmanın bir yolu var mıydı?

Gözyaşlarıma Rağmen Babam, Lily KingGözyaşlarıma Rağmen Babam, Lily King