Gözyaşlarımı Sildiğim Gün

9,1/10  (14 Oy) · 
35 okunma  · 
12 beğeni  · 
722 gösterim
En tehlikeli kadın çocuğundan koparılmış olandır!

Milla ve David, aileye yeni katılan oğulları Justin'le mutlu bir hayat sürerken beklenmedik bir felaketle sarsılırlar. Organ mafyası ve çocuk tacirlerinin son hedefi Justin, aileden korkunç bir şekilde koparılmıştır. Gelecekle ilgili tüm hayalleri yıkılan çift için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Bu acıyla tek başına mücadele ederken çevresindekilerin hiç de güvenilir insanlar olmadığını anlayan Milla kendine bir rol belirler ve bambaşka birine dönüşür. Yaşamak için tek bir nedeni vardır artık; oğluyla birlikte kaybolan tüm çocukların izini sürmek...

Canı yanmış bir annenin oğluna kavuşmak için verdiği umut dolu mücadele, Linda Howard'ın güçlü kalemiyle buluşarak okuyucuyu dinmek bilmeyen bir heyecanın içine çekiyor.


“Alımlı ve kendinden emin bir kadının, kale gibi güçlü bir adamın ve acımasız bir suçlunun harikulade hikâyesini okurken tırnaklarınızı kemirmekten kendinizi alamayacaksınız.”

The Oakland Press

“Her kitabıyla çok satanlar listesinde yerini alan Linda Howard bu romanında yine yepyeni ve tüyler ürpertici bir hikâyeyle okuyucusunu esir alıyor. Gerilim yüklü, heyecanlı ve arzu kokan bir hikâye...”

Romantic Times

“Linda Howard buram buram tutku kokan, duygusal iniş-çıkışlarla dolu, insanı esir alan bir gerilimle yeniden okuyucusuyla buluşuyor.”

Publishers Weekly
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2013
 • Sayfa Sayısı:
  496
 • ISBN:
  9786053481171
 • Orijinal Adı:
  Cry No More
 • Çeviri:
  Bahar Yaldız Çelik
 • Yayınevi:
  Martı Kitabevi
 • Kitabın Türü:
Nurhan Işkın 
 30 Nis 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Bir annenin dramı...Evladı kaçırıldıktan sonra en yakını olan eşinin bile ona sırtını dönmesinden sonra kendi gücünü fark edip, bir hafiye gibi diğer kayıp çocuklar için ayakta kalmayı başaran Milla'nın azmine hayran kalacaksınız...

senem reis 
12 Kas 2016 · Kitabı okudu · 7 günde · Beğendi · 8/10 puan

Romanin bazı yerlerinde gözyaşlarimi tutamadim. Bütün duygular öyle güzel harmanlanmış ki üzüntüyü aşkı mutluluğu karalılığı bir arada hissedebiliyor insan. İster istemez karşılaştırma yapıyorsunuz ve benim başıma bu olay gelseydi ne yapardım diyorsunuz hele de anneyseniz. Muhakkak okuyun.

Gerçekten elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir kitap.. Okurken kitabı sıklıkla kendimi ana karakterin yerine koydum. Onun kadar inançlı ve güçlü olamadığımı gördüm. Anne ama aynı zamanda da bir kadının mücadelesini okuyacaksınız

Yaren Toker 
11 Şub 00:08 · Kitabı okudu · 9 günde · Beğendi · 6/10 puan

Bir annenin kaçırılan çocuğunu bulmak için verdiği kararlı mücadele, yaptığı fedakarlıklar çok güzel bir şekilde işlenmiş. Okurken kendimi Milla'nın yerine koydum, onunla üzüldüm onunla ağladım. Kısacası beni çok etkileyen bir kitaptı.

göziizm 
07 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 10/10 puan

yazarın tüm kitaplarını okumak için can atarım normalde fakat arka kısmını okuyunca bu kitabını almamakta uun süre kendimle mücadele etmiştim en sonunda okuyacak kitap kalmadığından kendime yenilip almıştım dramatik şeylere hele de bebeğini kaybeden bir annnenin dramını kaldıramam demiştim ki linda hanım yine işini ustaca yapmış iyi ki okumuşum ve iyi ki almışım dedim bitince keşke bitmeseydi dedim tabi:) ayrıca kitabın kahramanı milla'nın önünde saygıyla eğiliyorum :))

niluferinkitapligi 
26 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 6 günde · 7/10 puan

Doktor eşi David'in geçici görevi sebebi ile gittikleri Meksika'da bebeğini doğuran Milla'nın;daha oğlu Justin 6 haftalıkken kaçırılması ile altüst olan yaşamı anlatılıyor kitapta.Evlilikler kaybedilen ya ölen bebeğin ardından aynı kalabilir mi,ümit kesip bir noktada hayatına devam edebilir mi yeniden insan?Milla,David,Justin,Susanne,True ve elbette Diaz.Soluk soluğa okunacak bir insan dramı.

Kitaptan 7 Alıntı

David Boone , karısı ve çocuğunun başucunda durmuş , yüzünde aptal bir tebessüm ve kalbinde huzurla öylece onları izliyordu. Karısı. Çocuğu.
Kısaca yegane dünyası...

Gözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda Howard (Sayfa 5)Gözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda Howard (Sayfa 5)

Ona göre bir insan ya daha çok güvenilir yada daha az güvenilir olabilir , ama kesinlikle tamamen güvenilir olamazdı.

Gözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda Howard (Sayfa 142 - Martı yayınları)Gözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda Howard (Sayfa 142 - Martı yayınları)
senem reis 
12 Kas 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 8/10 puan

Bazen insanlar attıkları adımların nelere mal olacağını hesap etmiyor ya da her şeyi geriye sarabileceklerini düşünüyorlardı.

Gözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda HowardGözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda Howard