Gözyaşlarımı Sildiğim Gün

8,8/10  (23 Oy) · 
58 okunma  · 
21 beğeni  · 
853 gösterim
En tehlikeli kadın çocuğundan koparılmış olandır!

Milla ve David, aileye yeni katılan oğulları Justin'le mutlu bir hayat sürerken beklenmedik bir felaketle sarsılırlar. Organ mafyası ve çocuk tacirlerinin son hedefi Justin, aileden korkunç bir şekilde koparılmıştır. Gelecekle ilgili tüm hayalleri yıkılan çift için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Bu acıyla tek başına mücadele ederken çevresindekilerin hiç de güvenilir insanlar olmadığını anlayan Milla kendine bir rol belirler ve bambaşka birine dönüşür. Yaşamak için tek bir nedeni vardır artık; oğluyla birlikte kaybolan tüm çocukların izini sürmek...

Canı yanmış bir annenin oğluna kavuşmak için verdiği umut dolu mücadele, Linda Howard'ın güçlü kalemiyle buluşarak okuyucuyu dinmek bilmeyen bir heyecanın içine çekiyor.


“Alımlı ve kendinden emin bir kadının, kale gibi güçlü bir adamın ve acımasız bir suçlunun harikulade hikâyesini okurken tırnaklarınızı kemirmekten kendinizi alamayacaksınız.”

The Oakland Press

“Her kitabıyla çok satanlar listesinde yerini alan Linda Howard bu romanında yine yepyeni ve tüyler ürpertici bir hikâyeyle okuyucusunu esir alıyor. Gerilim yüklü, heyecanlı ve arzu kokan bir hikâye...”

Romantic Times

“Linda Howard buram buram tutku kokan, duygusal iniş-çıkışlarla dolu, insanı esir alan bir gerilimle yeniden okuyucusuyla buluşuyor.”

Publishers Weekly
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2013
 • Sayfa Sayısı:
  496
 • ISBN:
  9786053481171
 • Orijinal Adı:
  Cry No More
 • Çeviri:
  Bahar Yaldız Çelik
 • Yayınevi:
  Martı Kitabevi
 • Kitabın Türü:
Esra 
17 Ağu 15:38 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Bir annenin bir kadının içindeki duyguları hiç eksiksiz anlatmayı çok güzel başarmış yazar. Yıllarını, sevincini , üzüntüsünü kaybolan oğluna feda etmiş bir kadın. Hiçbir zaman umutsuzluğa düşmek istememiş, güçsüz kaldığı zamanlarda bile güçlü olabilmeyi başaran bir kadın.. Tabii eski kocası ve özellikle ikinci kez ona aşkı yaşatan Diaz sayesinde..

Nurhan Işkın 
 30 Nis 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Bir annenin dramı...Evladı kaçırıldıktan sonra en yakını olan eşinin bile ona sırtını dönmesinden sonra kendi gücünü fark edip, bir hafiye gibi diğer kayıp çocuklar için ayakta kalmayı başaran Milla'nın azmine hayran kalacaksınız...

Arzum Temiz 
20 Nis 22:59 · Beğendi

Linda Howard, aslında her kadının içinde bulunan en güçlü sevgiyi anlatmak için muhteşem bir kurguyu seçmiş. Kaybettiklerimizin en değerlisi, adeta bizden bir parça niteliğini taşıyan sevdiklerimiz. Aslında gerçekten bu kadar güçlü sevgiyle benimsediğimiz insanlar, kaybetmeden de değerini anlamamıza fırsat tanıyanlar oluyor. Bunların en yücesi, evlat duygusu... Okurken iniş-çıkışlı bir maceraya ne zaman başladığınızı ve ne zaman bitirdiğinizi anlamıyorsunuz bile. Kitabı bitirdikten sonra, aklımda tek bir düşünce belirdi: ''Kesinlikle yazarın okuduğum son kitabı olmayacak.'' İçinde kaybolacağınız ve her satırında duygudan duyguya geçiş yapacağınız bir roman okumak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

DERYA... 
02 Nis 22:25 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

hani bazı kitaplar vardır,bitirdiğinizde sadece kitaplığınıza değil,yüreğinize de koyarsınızya bu benim için tam anlamıyla böyle bir kitap...ne kadar yazsam az,ne kadar sussam çok olacak...dili sürükleyiciliği Harika...milla evladını on yıldır arayan bir anne...justin annesinden habersiz büyüyen bir çocuk...ve ben kitabın her sayfasında ağlayan derya...rabbim hiç kimseyi evladından ayırmasın...beni hıçkırıklara boğan yazarın da kalemi hep daim olsun...

senem reis 
12 Kas 2016 · Kitabı okudu · 7 günde · Beğendi · 8/10 puan

Romanin bazı yerlerinde gözyaşlarimi tutamadim. Bütün duygular öyle güzel harmanlanmış ki üzüntüyü aşkı mutluluğu karalılığı bir arada hissedebiliyor insan. İster istemez karşılaştırma yapıyorsunuz ve benim başıma bu olay gelseydi ne yapardım diyorsunuz hele de anneyseniz. Muhakkak okuyun.

Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
12 Haz 01:43 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 8/10 puan

Dram, polisiye, aşk romanı olarak nitelendirilebilecek bir kadın kitabı idi. Aksiyonu, konusu, akışı, kurgusu oldukça güzeldi fakat son kısım fazla gibi geldi.(biraz fazla kız kitabı olmuş :)) Fazlaca mutlu sona bağlanmasa sanki daha mı güzel olurdu emin olamadım ama sanırım L. Howard eskiden aşk romanları yazıyordu. İster istemez bi kayma olmuş :)
Eklemeliyim ki 3 gündür aklımdan hiç çıkmadı, çok sürükleyiciydi.

Gerçekten elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir kitap.. Okurken kitabı sıklıkla kendimi ana karakterin yerine koydum. Onun kadar inançlı ve güçlü olamadığımı gördüm. Anne ama aynı zamanda da bir kadının mücadelesini okuyacaksınız

Ayşe Mintaş 
10 Ağu 19:34 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Canı yanmış bir annenin oğluna kavuşmak için verdiği umut dolu mücadele, ve bu mücadele esnasında bir çok anneyi evladına kavuşturan, aynı zaman da tutkulu bir aşka yer veren etkileyici bir kitap....

göziizm 
07 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 10/10 puan

yazarın tüm kitaplarını okumak için can atarım normalde fakat arka kısmını okuyunca bu kitabını almamakta uun süre kendimle mücadele etmiştim en sonunda okuyacak kitap kalmadığından kendime yenilip almıştım dramatik şeylere hele de bebeğini kaybeden bir annnenin dramını kaldıramam demiştim ki linda hanım yine işini ustaca yapmış iyi ki okumuşum ve iyi ki almışım dedim bitince keşke bitmeseydi dedim tabi:) ayrıca kitabın kahramanı milla'nın önünde saygıyla eğiliyorum :))

2 /

Kitaptan 15 Alıntı

Esra 
15 Ağu 15:40 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · Puan vermedi

Hayvanları insanları sevdiğinden daha fazla severdi. Çünkü onlar daha dürüstlerdi. Hiçbir hayvan, hatta yılanlar bile yalan söylemeyi bilmezdi. Vücut dilleri kafalarından ya da kalplerinden geçenleri olduğu gibi yansıtırdı ve Diaz bunu gerçekten çok takdir ederdi.

Gözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda Howard (Martı yayınları)Gözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda Howard (Martı yayınları)

David Boone , karısı ve çocuğunun başucunda durmuş , yüzünde aptal bir tebessüm ve kalbinde huzurla öylece onları izliyordu. Karısı. Çocuğu.
Kısaca yegane dünyası...

Gözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda Howard (Sayfa 5)Gözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda Howard (Sayfa 5)

Ona göre bir insan ya daha çok güvenilir yada daha az güvenilir olabilir , ama kesinlikle tamamen güvenilir olamazdı.

Gözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda Howard (Sayfa 142 - Martı yayınları)Gözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda Howard (Sayfa 142 - Martı yayınları)
Metin Özdemir 
26 Mar 21:32 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

"Düşünmemek meğer ne kadar da güzelmiş, diye düşündü.

Gözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda Howard (Sayfa 458)Gözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda Howard (Sayfa 458)
Metin Özdemir 
26 Mar 20:59 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Hıçkırıkları adeta boğazına düğümleniyordu. Bu durumda ters dönmüş bir kaplumbağadan hiç farkı yoktu.

Gözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda Howard (Sayfa 55 - Martı Yayınları)Gözyaşlarımı Sildiğim Gün, Linda Howard (Sayfa 55 - Martı Yayınları)
2 /